Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Al. Warszawska: Zderzenie trzech aut. Problemy z przejazdem

Przez blisko godzinę całkowicie zablokowana była al Warszawska w Lublinie. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe.

Do wypadku doszło w środę przed godziną 22 na al. Warszawskiej w Lublinie. W rejonie supermarketu Stokrotka zderzyły się trzy samochody osobowe: skoda, toyota i daewoo. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że kierujący skodą starszy mężczyzna, wyjeżdżając z ulicy Bukietowej wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącej od strony al. Kraśnickiej toyocie.

W wyniku tego doszło do zderzenia pojazdów, po którym toyota zjechała na przeciwległy pas jezdni i zderzyła się jeszcze z jadącym z naprzeciwka daewoo. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Ratownicy medyczni przetransportowali do szpitala jedną osobę. Była to pasażerka skody.

Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przez blisko godzinę całkowicie zablokowany był ten odcinek al. Warszawskiej. Ruch kierowano na objazdy.

(fot. lublin112)
2016-01-06 23:15:58

5 komentarzy

  1. Swawolnik lubelski

    Taka, panie, ładna była ta skodzianka (czerwona), no i wyobraź se pan, zostały tylko raty do spłacenia, agentka towarzyska jego mać. 🙂

  2. Zamknęli ulicę i nikogo nie przepuszczali, mądrze.

  3. Znowu starszy mężczyzna wymusza pierwszeństwo. Dziadki co się z Wam dzieje, to nie lata 70-siąte teraz ruch jest większy w nocy niż kiedyś w ciągu dnia czas się do tego przyzwyczaić.

Z kraju