Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Al. Tysiąclecia: Zderzenie autobusu z busem i osobówką AKTUALIZACJA

W środę około godziny 19:10 na al. Tysiąclecia doszło do zderzenia trzech pojazdów; busa, rejsowego autobusu oraz osobówki. Jak relacjonował nasz Czytelnik Borys mogą być osoby ranne.

Do zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 19 na wysokości hali Nova. Na pasie ruchu w kierunku Zamościa zderzyły się trzy pojazdy, dostawczy bus, autobus rejsowy oraz auto osobowe. Jak wynika z relacji świadków mogą być osoby ranne. Po zderzeniu, pojazdy wjechały w słup latarni, który w tej chwili jest pochylony nad jezdnią.

Ruch w kierunku Zamościa odbywa się jednym pasem. Na miejscu jest policja. Wymagana będzie interwencja ekipy Pogotowia Energetycznego. Autobus jechał z pasażerami z Warszawy do Przemyśla.

—————————-
AKTUALIZACJA

Kierujący dostawczym mercedesem jednej z firm kurierskich, jadąc środkowym pasem w kierunku ronda, dostrzegł w pewnym momencie stojące auta. Wiedząc że nie uda mu się zahamować na śliskiej nawierzchni usiłował zmienić pas, i wcisnąć się przed jadący lewym pasem autobus. Jednak doszło do kontaktu pomiędzy pojazdami, w wyniku czego dostawcze auto zostało obrócone a następnie uderzyło w stojąca pomiędzy pasami jezdni latarnię. W zdarzeniu ucierpiała także osobowa skoda, która została uderzona w tył przez obracającego się dostawczaka,
Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

Kompletnie zakorkowana jest al. Solidarności w kierunku Zamościa. W miejscu zdarzenia przejezdny jest tylko jeden, prawy pas ruchu.

Informację o zdarzeniu przekazał nam Czytelnik Borys na telefon alarmowy oraz Łukasz – dziękujemy!

Al. Tysiąclecia: Zderzenie autobusu z busem i osobówką AKTUALIZACJA
Al. Tysiąclecia: Zderzenie autobusu z busem i osobówką AKTUALIZACJA
Al. Tysiąclecia: Zderzenie autobusu z busem i osobówką AKTUALIZACJA

(fot. Czytelnik Łukasz A.)

2014-02-19 19:56:20
(fot. lublin112 i czytelnik Łukasz A.)

15 komentarzy

 1. upsik pewnie sie spieszył do domu przejechał przez barierki i czołówka, nie ciekawie pod autobus

 2. Jurek, jak masz pisać głupoty to lepiej powstrzymaj się od komentarza, na pierwszy rzut oka widać że ups nie mógł przelecieć przez barierki. Tylko zobaczyłem okolejne i już myślisz że to napewno jego wina

 3. A czyja to wina ? Kurierskie samochody , taxiarze i przedstawiciele to najgorsza zmora na drogach. Niech mi jeszcze ktoś powie że nie!!!

 4. Mówię ,że tak!!!!!!!!!!!!!!1

 5. Jakbyś przepracował jeden dzień jako kurier to wiedziałbyś dlaczego zawsze się śpieszą i nie rżną cwaniaka. Każdy chce być w domu przed 20 jak się pracuje od 6 rano.. Ja zawsze przepuszczam kurierów, taką mają prace. Każdy chce dostać paczke na drugi dzień ale jak tak to ZMORA DRÓG.

 6. Czytając niektóre komentarze pod tym i innymi artykułami można dojść do wniosku, że wystarczy z dróg usunąć: kurierskie samochody , taxiarzy, przedstawicieli wszelakich, drzewa, latarnie, barierki, śpiących , albo tylko odpoczywających pijusków, niedołężnych staruszków, karmiące matki i… można by na spoko wyjeżdżać z garażu z piskiem opon, swoim wychuchanym autkiem. 🙂

 7. pare lat temu robiłem kurs instruktora nauki jazdy. W grupie był człowiek pracujący jako kurier w tej samej firmie co biorący udział w tym wypadku bus. Wielokrotnie podczas zajeć, które głownie dotyczyły interpretacji przepisów ruchu drogowego z ustawy prawo o ruchu drogowym, ten człowiek się śmiał, rżnąc cwaniaka przy tym i powtarzając do znudzenia „kuuurierów to nie dootyyczyy”, „dla kurierów nie ma zakazów czy nakazów”. Teraz dla kurierów- ok, macie pracę pod presją czasu, ale ku*wa do przesady, ważniejsze jest poszanowanie życia i zdrowia od czasu. Do tego nagminne mylenie wielkiego busa z samochodem sportowo-rajdowym. Sorry ale większę gabaryty to i inaczej się zachowuje podczas gwałtownych manewrów, chociażby takich jak ten, który spowodował wypadek- wciśnięcie się przed autobus…

 8. Sołtys- Ty to jak drugi Maciarewicz zawsze chcesz mieć racje