690 680 960

Al. Solidarności: Za szybko na łuku, uderzył bokiem w drzewo

Mokra jezdnia i zbyt duża prędkość małego auta doprowadziły do tego, że samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w niedzielę przed godziną 9. na al. Solidarności w Lublinie. Samochód osobowy uderzył tam w drzewo. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że kierujący oplem corsą 25-letni mężczyzna, jadąc al. Solidarności w kierunku Zamościa, na łuku drogi, przed skrzyżowaniem z ulica Lubomelską, na mokrej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem.

Jadące skrajnym lewym pasem jedni auto w wyniku nadmiernej prędkości straciło przyczepność, na łuku jezdni pojazd kilka razy obrócił się przejeżdżając przez wszystkie pasy ruchu a następnie wypadł z drogi, zjechał ze skarpy i bokiem uderzył w drzewo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja, Kierujący został uwięziony w pojeździe, żeby go wydobyć strażacy musieli wyciąć część drzewa. Mężczyzna jechał sam, został przetransportowany do szpitala. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

Wkrótce więcej zdjęć i wideo z miejsca zdarzenia.

(fot. nadesłane i lublin112.pl)
2015-03-01 10:11:39

14 komentarzy

  1. Belzebubie chyba nie wiesz o czym mowisz a dla uwiarygodnieni Mojego twierdzenia przejec sie tylko Powolutku i popatrz na zryty trawnik na tym odcinku i policz ile slupow brakuje i jak czesto sa wymieniane na nowe ,a to ze na luku jezdni jedzie sie wolniej to chyba nie trzeba wyjasniac i jeszcze z takim wyprofilowaniem zakretu jak w tym miejscu a na efekty nie trzeba dlugo czekac niech tylko przymrozek zlapie cz popada deszcz.

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…