Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Al. Sikorskiego, Tysiąclecia: Dwa zdarzenia drogowe, pięć uszkodzonych pojazdów

W dwóch wieczornych zdarzeniach drogowych na terenie Lublina brało udział łącznie pięć pojazdów. Na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń ciała.

Do pierwszego zdarzenia doszło przed godziną 20 na al. Sikorskiego. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe. Pojazdy jechały w kierunku al. Solidarności. Przed przejściem dla pieszych, w wyniku niezachowania odpowiedniej odległości, pojazdy najechały jeden na drugi.

Do kolejnego zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 20 na al. Tysiąclecia. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Pojazdy jechały od strony Świdnika, a zdarzenie miało miejsce przed wjazdem na rondo przy zamku.

W obu przypadkach na miejscu interweniowała straż pożarna i policja. Na szczęście osoby podróżujące pojazdami nie odniosły poważniejszych obrażeń ciała.

60

61

(fot. lublin112, nadesłane – Norbert)
2017-11-11 21:51:03

4 komentarze

 1. Skoro nic się nikomu nie stało, to powinni dostać mandaty za „nieuprzątnięcie” aut. Pomijam już kwestię zbyt bliskiego ustawienia trójkąta, tuż za samochodem. Niech się cieszą, że nikt na nich nie najechał.

  • Po zderzeniu na drodze leżały plastiki, szkła i rozlane płyny. Zjechanie na pobocze by nic nie zmieniło, bo pas i tak byłby zamknięty żeby tego nie rozjeżdżać

  • 1. Jak nikomu nic się nie stało, to rzeczywiście powinni PiS (posprzątać i spier..alać).
   2. W zabudowanym trójkąt można postawić bezpośrednio za pojazdem… choć na dwupasmowej drodze rozsądek podpowiada co innego, to przepisy każą tak.

 2. klub przyjaciół prezesa

  czas na pajaca w BMW

Wiadomości z info112