Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Staranował audi, dwie osoby w szpitalu. Zatrzymano mu uprawnienia

Zatrzymał się, aby zabrać pasażerkę. Po chwili w auto uderzył dostawczy volkswagen. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek po godzinie 8 rano w miejscowości Mircze w powiecie hrubieszowskim. Zderzyły się tam dwa samochody: osobowe audi i dostawczy volkswagen. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, oba pojazdy jechały w tym samym kierunku. Obok jednej z posesji zatrzymał się 43-letni kierowca audi, w celu zabrania pasażerki. Poruszający się za nim 37-letni kierowca volkswagena transportera, w wyniku niezachowania należytej ostrożności, wjechał w tył stojącego audi.

W wyniku zdarzenia, kierowca i 50-letnia pasażerka audi zostali przetransportowani do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym, policjanci zatrzymali kierującemu volkswagenem mężczyźnie prawo jazdy.

Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

(fot. policja)
2017-11-11 20:20:28

9 komentarzy

  1. Niedługo kuźwa to za brak świateł będą zabierać zdjęcie

  2. musiał mu przywalić ostro bawił się telefonem zapewne youtube właczony to już norma, przecież jak by za blisko niego jechał to było zwykłe najechanie i te audi miało by wgniecioną tylną klapę i może zbitą tylną szybę a tak jest rozwalone konkretnie

  3. ja tam widze polo i transportera czyli 2 x wv

  4. Ja pier….co za ślepa menda …zabrać prawko i skierować na badanie do okulisty

  5. Czy dobry był alkomat? W okolicach Hrubieszowa trudno znaleźć trzeźwego.

  6. Wina kierowcy vw ale nie raz widzę jak pseudokierowcy zatrzymują się by kogoś wysadzić czy zabrac na pasie ruchu. Posesji ani pobocza nie widac…