690 680 960

Adamów: Zwyzywał policjantów, jednego z nich ugryzł w rękę

Wczoraj łukowscy policjanci zatrzymali krewkiego kierowcę, który ich zwyzywał, a jednego z mundurowych ugryzł w rękę. 54-latkowi grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w środę po południu na skrzyżowaniu dróg w Adamowie w powiecie łukowskim. Policjanci zauważyli stojący pojazd marki Iveco. Po kilku minutach po pojazdu podszedł mężczyzna.

– Policjanci ustalili, iż pojazd nie uległ awarii, a kierowca nie potrafił logicznie wytłumaczyć powodu zatrzymania pojazdu na skrzyżowaniu. Mundurowi poinformowali mężczyznę o popełnionym przez niego wykroczeniu i wynikających z tego konsekwencjach. 54-latek oznajmił, iż nie przyjmie żadnego mandatu i zażądał natychmiastowego zwrotu swoich dokumentów. Jednak nie czekając na dokumenty wrócił do swego auta z zamiarem odjechania z miejsca kontroli drogowej – relacjonuje zdarzenie asp. sztab. Marcin Józwik z łukowskiej Policji.

Mundurowi podeszli do iveco i poinformowali kierowcę, że musi udać się z nimi do radiowozu, w celu zakończenia kontroli drogowej.

– Mężczyzna gwałtownie popchnął mundurowych i zaczął ich wyzywać. Pod ich adresem padły również obraźliwe słowa. Mimo próśb kierowanych do awanturującego się 54-latka o zachowanie zgodne z prawem, ten jednak nie słuchał. Mundurowi nakazali więc, by udał się z nimi do radiowozu. Ten nie tylko nie zastosował się do polecenia, ale w dodatku ugryzł jednego z funkcjonariuszy w rękę – wyjaśnia asp. sztab. Marcin Józwik.

Krewki 54-latek został obezwładniony i przewieziony na komisariat. Tam mężczyzna usłyszał zarzuty znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej policjantów. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

2016-09-29 13:55:01
(fot. ilustr. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. ciekawe czy był szczepiony?

 2. Pan Cieć z alei lubartowskich w Mieście Inspiracji k/Świdnia

  Cała nadzieja, że obwieś nie był wściekły. 🙂
  A poważniej – gdyby mnie ugryzł w jakakolwiek część mojego ciała to do końca życia jadałby wcześniej dobrze przez innych pogryzione produkty

 3. Autor dobrze napisał że : Grozi do 3 lat pozbawienia wolności; bo znając prawo w Patopolonii dostanie w zawiasach z małą grzywna. Sądy wydające niskie wyroki podbudowuja patologie do szerzenia takich i innych przestępstw. A owa patologia dobrze wie że prawo jest dla nich bardzo łagodne albo w niektórych wypadkach są bezkarni. W USA sama napaść na policjanta wykonującego czynności służbowe to 20 lat pozbawienia wolności.

 4. droga redakcjo ale czy bez powodu ugryzł policjanta w rękę?!-może wyciągną łapki ów policjant

 5. Pałę na nim powinni połamać.

 6. Tak jak w filmie Killer. Chcesz dać komuś w mordę lej policjanta nie odda bo się boi. Jednak rzeczywistość przerosła film.

 7. jaaasne
  Wy jestescie tak glupi,ze nie potraficie samodzielnie myslec?
  wierzycie ze oni go tak prosili? i to jeszcze grzecznie?
  to jest ich wersja,oni sa ponad prawem 2 policjantow dogaduje swoja wersje i chlop ugotowany
  mnie tez tak raz zalatwili,mojej wersji nikt nawet nie chcial sluchac,a co dopiero rozpatrywac
  i dostalem rok bezwzglednego, 1;0 dla policyjnej mafii

  • Pan Cieć z alei lubartowskich w Mieście Inspiracji k/Świdnia

   Ale chyba przyznasz „zwykły człowieku”, że nie może być tak, że taki jak Ty obszczekuje policjanta, a nawet gryzie, a policjant kładzie uszy po sobie bo się boi takiego „obywatela”.
   Ja, zanim taki „kłapacz” trafiłby do policyjnego aresztu, wywaliłbym mu wszystkie zęby i nikogo by nie ugryzł.
   Przynajmniej do czasu wstawienia sztucznej szczęki i przyklejenia jej sobie reklamowanym „Corega Tabs”.

 8. powinien dostać nakaz chodzenia w kagańcu przez 5 lat

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!