690 680 960

24-latek uciekał przed policjantami. Miał przy sobie dopalacze

Policjanci z Lublina po krótkim pościgu zatrzymali mężczyznę, który miał przy sobie dopalacze. 24-latek w piątek usłyszał zarzuty, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

W minioną środę wieczorem, kryminalni z VI komisariatu razem z wywiadowcami, zauważyli na jednej z ulic mężczyznę, który na ich widok zaczął uciekać.

Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali go. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec Lublina. Mundurowi ujawnili przy mężczyźni 35 gramów krystalicznej substancji.

24-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zabezpieczona substancja została zbadana w laboratorium, gdzie okazało się, iż są to dopalacze.

Wczoraj mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Mieszkaniec Lublina był już w przeszłości karany m.in. za kradzieże, włamania, paserstwo i posiadanie narkotyków.

Wobec 24-latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Funkcjonariusze zabezpieczyli od niego pieniądze w kwocie 1500 zł na poczet przyszłych kar. Zgodnie z nowymi przepisami grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Lublin)

4 komentarze

 1. Przecież „dopalacze” są legalne.

  • Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

   To legalnie się nimi nażryj tak, żeby grabarz wraz z „dobrodziejem” mieli swoje „cołaski”.
   To też ludzie, jeść muszą.

 2. Cieee chorrroba !!!

  I po co ten cały cyrk: łapanie, zabezpieczanie, ekspertyzy, dociekania, domniemania, dochodzenia ‚zatrzymywania’ i, sądzenia, orzekania, i utrzymywania takiego fiuta na nasz koszt przez 3 (?) lata.
  Zaraz po stwierdzeniu, że to narkotyki, czy chociażby (tylko) dopalacze, kazać mu to zeżreć i użądzić mu pogrzeb na kosz Państwa. Zaręczam, że wyszło by taniej.

 3. Cieee chorrroba !!!

  „urządzić” przez „rz” – przepraszam

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!