Wypadła z drogi na zakręcie. Suzuki zatrzymało się w rowie (zdjęcia)

W sobotę po południu w Sobianowicach doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 15:50 w Sobianowicach koło Lublina. Samochód osobowy wpadł tam do rowu. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono kobieta kierująca suzuki jechała od strony Turki, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, w wyniki czego auto wpadło w poślizg, wypadło z drogi, a następnie zatrzymało się w rowie.

Pojazdem podróżowała rodzina z dziećmi. Kierującą przetransportowano do szpitala. Pozostałym pasażerom ratownicy udzielili pomocy medycznej na miejscu.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

11 komentarzy

 1. następna kierowniczka, kierowała jednocześnie autem i smartfonem, widocznie uwaga była niepodzielna. i efekty widać, a dzieciaczkom dużo, dużo zdrówka życzę, a mamie więcej uwagi za kierownikiem,

  • Śmiała hipoteza. Przejedź się tą drogą to zobaczysz, że to miejsce jest zabójcze, kiedy się je zlekceważy. Zbyt duża prędkość wyrzuca z toru jazdy przy obu rękach na kierownicy. Zwłaszcza jesienią/zimą, kiedy wilgoć, oblodzenie. Na tym zakręcie noga z gazu.

 2. „Pogratulować ” rodzinie takiego „kierowcy „

  • Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

   Pragnę uprzejmie skorygować nazewnictwo, bowiem jest mała, subtelna różnica między kierowcą, a posiadaczem (ką) prawa jazdy.

 3. Podstawa to zimowe opony i sprawne amortyzatory. W zakręt wchodzimy z taką prędkością żeby na nim nie hamować a nawet lekko dodawać gazu bo przedni napęd wyciąga. Podstawy bezpieczeństwa.

 4. Sami fachowcy ciekawe ilu z was nigdy nie miało poślizgu ? Ale Polak jest taki że wie najlepiej. Śmiech mnie ogarnia i żal mi takich ludzi jak czytam komentarze .

  • Bożeszty mój !!!

   O czym ty „rolniku” (dawniej: chłopie) piszesz?
   Nie chwaląc się mam ponad 40 wiosen spędzonych za różnymi „fajerami”, ale jakoś nie udało mi się stracić panowania nad pojazdem.
   Może dlatego, że jak prowadzę, to myślę.

 5. Jak jedziesz furą to koń za ciebie myśli ,, rolniku ” (dawniej : chłopie) Byłem i widziałem to miejsce . I nadal twierdzę że najlepiej opluć kogoś nie znając sytuacji.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0031zł -0.53%
  • GBP 4.9213zł -0.21%
  • EUR 4.4503zł 0.54%
  • CHF 4.1621zł 0.31%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online