Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

22-latek wyjechał na studia do Lublina. Rodzina nie ma z nim kontaktu, pod dyskontem znaleziono jego rzeczy AKTUALIZACJA

Policjanci z ryckiej komendy poszukują zaginionego 22-letniego mieszkańca Dęblina. 17 października b.r. mężczyzna wyjechał pociągiem do Lublina, gdzie miał podjąć studia na jednej z uczelni. Kontakt z zaginionym ostatni raz rodzina miała 27 października. Od tamtej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z najbliższymi.

Z przyjętego zgłoszenia o zaginięciu wynika, że 22-latek w dniu 17 października b.r. wyjechał pociągiem do Lublina, gdzie miał podjąć studia na jednej z uczelni.

Ostatni raz rodzina miała z nim kontakt 27 października. Od tamtej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał z najbliższymi żadnego kontaktu. Ponadto pod jednym z dyskontów w Lublinie znalezione zostały torby podróżne 22-latka i jego rzeczy osobiste.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu na 25-30 lat, szczupła budowa ciała, włosy krótkie ciemne czesane na bok, zarost w postaci brody i wąsów.

Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu, proszony jest o kontakt z KPP w Rykach pod numerem telefonu 47 81 28 210 lub numer alarmowy 112.

AKTUALIZACJA 31.10.2023 g. 13.30

Mężczyzna został odnaleziony na terenie Lublinie. Jest cały i zdrowy.

18 komentarzy

 1. Trzeźwiej myślący

  22-latek wyjechał na studia do Lublina. Znajdzie się w zależności od tego jak duże kieszonkowe dostał.
  resztą na bezradne dziecię nie wygląda.

 2. Sara się skończy to się odnajdzie.

 3. Damian gdzie jesteś?

 4. Wygląda na Palestyńczyka

 5. Czy Redakcja zastosuje punkt 5 regulaminu umieszczanie komentarzy wobec osobników powyżej?

 6. Rodzina przewrażliwiona. Student ostatni raz kontaktował się w piątek. Dzisiaj jest niedziela. W poniedziałek pojawi się na zajęciach. Z albo bez bólu głowy.

 7. Nie drapać się bo nie ma o co…

 8. Ludzie jak was czytam to widać tylko patologię waszego umysłu. Jak nie znacie sprawy to się lepiej nie odzywajcie. Chłopak pod sklepem zostawił swoje prywatne rzeczy ( ubrania, dokumenty, elektronikę prywatną itp). Są rzeczy a Kolesia nie ma, a wy pierdzzzzzzielicie swoje głupoty. Ja bym telefonu czy laptopa i dokumentów swoich nie zostawił o tak. Są rzeczy a chłopak zaginął, dobrze że osoby z dyskontu zaregowały…

 9. Lublin to nie bangkok ale też wciąga.

 10. Rysopis zaginionego „szczupła ciała”? Czyżbym znów coś źle zrozumiał???

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112