Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

13-latek potrącony na przejściu dla pieszych. Chłopiec trafił do szpitala w Lublinie

Trwa ustalanie okoliczności potrącenia 13-latka na przejściu dla pieszych w Szczekarkowie. Dziecko z obrażeniami ciała trafiło do szpitala w Lublinie. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 17.00 w Szczekarkowie w powiecie lubartowskim, na przejściu dla pieszych. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem nastoletniego chłopca.

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 13-letni chłopiec wraz z ojcem schodził z oznakowanego przejścia dla pieszych, wtedy też nastąpiło potrącenie przez przejeżdżający samochód osobowy marki Peugeot. 48-letni kierowca osobówki był trzeźwy. 13-latek został przetransportowany do szpitala w Lublinie. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone – relacjonuje sierżant sztabowy Jagoda Stanicka z lubartowskiej Policji.

Postępowanie w powyższej sprawie prowadzone jest w lubartowskiej jednostce. Policjanci przypominają o zachowaniu ostrożności i uwagi na drodze. Szczególną uwagę zwracajmy na niechronionych uczestników ruchu drogowego.

PRZECZYTAJ

Przejeżdżał po przejściu rowerem, doszło do potrącenia. Nastolatek trafił do szpitala (zdjęcia)

4 komentarze

  1. Odebrali mu prawo jazdy czy uznali, że może się nadal poruszać pojazdami mechanicznymi?

  2. Dyrdymałkiewicz

    Gdyby nie było potrącenia 13-latka na przejściu dla pieszych w Szczekarkowie, to dziecko do dziś nie wiedziałoby gdzie jest Miasto Inspiracji.

  3. Się pytam gdzie był ojciec widać było 2 gówniarzy przebiegających przez jezdnię 1bezposrednio po

Dodaj komentarz