Przewozy busem do Niemiec – z Lublina w 12 godzin

Przewozy-do-Niemiec

 

Na międzynarodowych trasach liczy się bezpieczeństwo pasażerów, komfort podróży oraz możliwie szybki czas dotarcia do celu. Profesjonalne firmy przewozowe z powodzeniem nadążają z dostosowaniem floty samochodowej oraz indywidualizacją oferty w taki sposób, żeby hasło busem do Niemiec oznaczało usługę na najwyższym poziomie i nie łączyło się w wyobraźni klientów z transportem realizowanym przy pomocy wysłużonych samochodów i zniechęconych kierowców.

Podejście takie jest szczególnie ważne w czasach, w których wielu naszych rodaków regularnie podróżuje na konkretnych trasach do pracy oraz w szeroko pojętych celach zawodowych. Europa bez granic to ogromny przepływ rzesz ludzi, którzy chcą poruszać się między państwami Grupy Schengen szybko, bez obaw o swoje bezpieczeństwo oraz – jeśli zajdzie potrzeba – w ramach usługi door-to-door (od drzwi, do drzwi).

Nowoczesne busy na długich trasach

Im dłuższe trasy obsługuje przewoźnik, tym większą wagę przykłada do jakości floty. Nowoczesne samochody, przystosowane do obsługi ruchu pasażerskiego stanowią najlepszą wizytówkę profesjonalnego przewoźnika. Dla kierowców kluczowy jest fakt, że nowoczesne 8-osobowe busy marki Ford Transit Custom objęte są w całej Europie opieką serwisową, co daje komfort pracy na każdej trasie.

baner

 

Jeśli z jakiegoś powodu Firma Przewozy Osób do Niemiec może reklamować się jako konkurencyjna na polskim rynku, perfekcyjnie sformatowana flota samochodowa jest właśnie jednym z nich. Bezwypadkowa jazda to punkt honoru kierowców, którzy pracują w oparciu o wszelkie niezbędne licencje i certyfikaty do krajowego i międzynarodowego przewozu osób, a przewozy do Niemiec realizują już od 25 lat.

Komfort i bezpieczeństwo pasażerów

Nowoczesne busy to komfort dla pasażerów podróżujących na długich trasach. Busy z Polski do Niemiec obsługiwane są przez kierowców znających język i mogących służyć pomocą pasażerom obawiającym się braku znajomości niemieckiego. Pojazdy są klimatyzowane, oferują darmowe WiFi oraz ładowarki USB przy każdym siedzeniu, co umożliwia pasażerom pracę albo możliwość oglądania filmu w czasie podróży.

Komfort i bezpieczeństwo pasażerów wybierających szybkie busy to gwarancja, że klienci będą dobrą firmę przewozową polecać kolejnym osobom, co działa motywująco i sprawia, że przewóz osób staje się usługą wymagającą ustawicznego podnoszenia jakości.

Oferta „od drzwi do drzwi”

Busy Polska-Niemcy i Niemcy-Polska kursujące na trasie Lublin-Mannheim to także możliwość zamówienia usługi door-to-door czyli odbioru pasażera spod konkretnego adresu i dowiezienia go we wskazane miejsce. Usługa ta nie wydłuża czasu standardowego kursu, gdyż firma opracowała elastyczne trasy przejazdu, które zawsze zamykają się w dwunastu godzinach podróży.

baner-przewozy-do-niemiec

 

Door-to-door to także znaczne ułatwienie dla rodziców samodzielnie już podróżujących nastolatków, których polecić można uwadze kierowcy i mieć gwarancję, że pociecha dotrze wprost pod wskazany adres, pod którym oczekiwać będzie kolejny opiekun.

Rozbudowana sieć połączeń

Lata pracy w trasie, doskonała znajomość tras krajowych oraz międzynarodowych sprawia, że Firma Przewozy Osób do Niemiec ma obecnie rozbudowaną sieć połączeń, która umożliwia poruszanie się busów z Lublina do Niemiec wieloma alternatywnymi drogami o porównywalnym czasie przejazdu.

Dodatkowo decydując się na wczesnoporanne godziny odjazdów z Lublina oraz Mennheim, udaje się przewoźnikowi unikać korków i daje kierowcom możliwość precyzyjnego obliczania czasu dojazdu do poszczególnych miast na całej trasie.

Doświadczenie procentuje

Doświadczenie kierowców Firma Przewozy Osób do Niemiec oraz ich znajomość standardów międzynarodowych procentuje nie tylko bezpieczeństwem pasażerów, świetną znajomością tras alternatywnych i możliwością służenia pomocą podróżującym nieznającym języka niemieckiego, ale także podjęciem decyzji kluczowej dla klientów: wszyscy objęci są ubezpieczeniem.

Podróżując busem do Niemiec polscy podróżni mogą czuć się więc jak na pełnoprawnych obywateli Europy przystało: bezpiecznie i komfortowo. Międzynarodowe trasy obsługiwane przez nowoczesną flotę samochodową oraz profesjonalnych w każdym calu kierowców nie wzbudzają już w pasażerach obaw o czas przejazdu i możliwość dotarcia na umówione spotkanie bez opóźnienia.  

Pomoc w przygotowaniu artykułu:
Przewozy do Niemiec
20-801 Lublin, ul. Żołnierska 7/24
Tel. +48 530 835 506

www: http://przewozydoniemiec.pl/

artykuł reklamowy