Bonito.pl zaprasza mieszkańców Lublina!

narutowicza1

 

Na mapie Lublina pojawiło się nowe miejsce, idealne dla miłośników książek. Przy ulicy Narutowicza 11 otwarty został punkt odbioru zamówień księgarni internetowej Bonito.pl. Odwiedźcie to miejsce, aby zapoznać się z czytelniczymi nowościami i bestsellerami.

W punktach Bonito.pl klienci mogą przejrzeć książki przed zakupem i bezpłatnie odebrać swoje zamówienia. Czekają tam też darmowe zakładki do książek, bestsellery i nowości dostępne od ręki oraz karty podarunkowe. Oferta internetowej księgarni jest wyjątkowo szeroka, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród ponad 220 tys. produktów znajdują się książki, płyty z muzyką, filmy DVD i Blu-ray, zabawki, puzzle, gry, a także artykuły szkolne i papiernicze. Niskie ceny, liczne promocje, ekspresowa dostawa, program rabatowy „bonito.plus” oraz 5% upustu dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny to tylko niektóre atuty Bonito.pl.

Aktualnie Bonito.pl znajduje się już w 12 miastach Polski: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Gdyni, Gdańsku, Łodzi, Chorzowie, Rzeszowie, Bielsku-Białej oraz Lublinie. W całym kraju jest 27 punktów odbioru zamówień, a planowane są kolejne lokale, w których klienci będą mogli bezpłatnie odebrać swoje zamówienia.

Z księgarnią można się w prosty i szybki sposób skontaktować mailowo poprzez adres [email protected], telefonicznie pod numerem 12 210 09 02  lub za pośrednictwem profilu na Facebooku.

Do zobaczenia przy ul. Narutowicza 11!

20180726_111654

20180726_111708

artykuł reklamowy