Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nie żyje 32-latek, poszkodowany w wypadku na ul. Orkana w Lublinie

Lekarzom nie udało się uratować życia kierowcy fiata, który uczestniczył w dzisiejszym popołudniowym wypadku na ul. Orkana w Lublinie. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Jak już informowaliśmy, do wypadku doszło po godzinie 15 na ulicy Orkana w Lublinie. Kierujący fiatem 32-latek stał się ofiarą nieostrożności innego kierowcy. Mężczyzna jechał od strony Tesco, gdy zbliżał się do skrzyżowania z ulicą Kaczeńcową, nagle dostrzegł, jak z jego prawej strony wyjeżdża osobowy mercedes. Wiedząc że na hamowanie jest już zbyt późno i nie ma szans na uniknięcie zderzenia, usiłował jeszcze ominąć przeszkodę.

Odruchowo wykonał skręt kierownicą w lewo, jednak stracił panowanie nad pojazdem i wjechał na przeciwległy pas jezdni. Tam w bok fiata uderzył jadący z naprzeciwka jeep. Siła uderzenia była tak duża, że małe auto zostało kompletnie zniszczone. Na pomoc kierowcy ruszyli świadkowie wypadku. Widząc że nie daje on oznak życia, wyciągnęli go na zewnątrz i rozpoczęli reanimację. Kontynuowali ją później przybyli na miejsce ratownicy. Mężczyzna po kilkunastominutowej reanimacji został przetransportowany do szpitala.

Tam lekarze cały czas walczyli o jego życie, stan kierowcy był jednak krytyczny. Niestety nie udało się uratować 32-latka. Obrażenia jakich doznał były tak poważne, że lekarze byli bezsilni. Kierujący mercedesem został zatrzymany. Funkcjonariusze lubelskiej drogówki cały czas ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112)
2015-04-27 19:44:34

76 komentarzy

  1. Smiac mi sie chce z was . Przestancie w koncu jezdzic po sobie leczcie swoje kompleksy u psychologow a nie na tragicznych wiadomosciach 112pl. Tu na miejscu tej wiadomosci …..sa wyrazy wspolczucia dla rodziny zmarlego , a nie jakies polemizowania.
    Ilu z was cieszylo by sie takich tekstow na wlasnym pogrzebie czy to ladnie jezdzic po sobie uuuu . Czas sie nawrocic byc dla siebie bliskimi .

  2. Czytając te komentarze mam wrażenie że po naszych drogach jeżdżą wszechwiedzący kierowcy z niesamowitymi umiejętnościami – niezawodni,technicznie doskonali , niepopełniający błędów ,coś na miarę Kubicy ba może Schumachera. Może niech każdy z mądrych zrobi rachunek sumienia popatrzy na siebie z boku i może wtedy zamiast stawiać głupie tezy skupicie się na chwili współczucia , modlitwie . Ten człowiek zasługuje na szacunek .

  3. Szkoda chłopaka ;( …….młody…… gościu z Mercedesa żyjesz dzięki kierowcy z fiata on przez twoją głupotę już nie

    • Daruj sobie takie komentarze. Kierowca z mercedesa zarówno jak kierowca fiata przekroczyli przepisy. Nie obrzucaj g*wnem młodego człowieka. Posiadając prawko pewnie nieraz wymusiłeś pierwszeństwo. To powinna byc nauczka dla wszystkich dostawców jak i dla innych kierowców. Ludzie cierpliwości przede wszystkim.

  4. Jery spoczywaj w pokoju [*]

  5. To skrzyżowanie jest bardzo niebezpieczne, sam miałem podobny wypadek dokładnie w tym samym miejscu parę pat temu a do tej pory świateł nie chcą tam zamontować

  6. „Boże pomóż nam godzić się z tym czego nie możemy zmienić ” spoczywaj w pokoju Jarku [*]