Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zwłoki mężczyzny wyłowione z Wieprza. Trwa ustalanie jego tożsamości

Wczoraj po południu z Wieprza, na odcinku biegnącym przez powiat lubartowski, zostały wyłowione zwłoki mężczyzny. Policjanci ustalają jego tożsamość, jak również to, w jakich okolicznościach doszło do śmierci.

Wczoraj po południu policjanci z Lubartowa otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w rzece Wieprz, w rejonie mostu kolejowego w Chlewiskach, znajdują się zwłoki mężczyzny. Na miejscu interweniowali strażacy, policja, a także prokurator.

Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która da odpowiedź, jak doszło do śmierci mężczyzny. Jednocześnie trwa ustalanie okoliczności jego zgonu.

Policjanci nie znaleźli przy zwłokach mężczyzny żadnych dokumentów. Rysopis: wiek mężczyzny około 50-60 lat, wzrost około 170 cm, włosy krótkie, ciemne. Mężczyzna ubrany był w czarno-szarą bluzę, ciemne spodnie materiałowe oraz brązowe buty z białą podeszwą. Przy zwłokach ujawniono okulary, kluczyki do samochodu marki Skoda oraz różaniec i obrączkę na palcu serdecznym lewej dłoni. Przy zwłokach mężczyzny policjanci nie znaleźli żadnych dokumentów, ani innych przedmiotów mogących przyczynić się do ustalenia jego tożsamości.

Jeżeli ktokolwiek z Państwa rozpoznaje zmarłego mężczyznę z podanego opisu, prosimy o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie pod numerem telefonu 47 81 252 10, lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 lub 112.

Zwłoki mężczyzny wyłowione z Wieprza. Trwa ustalanie jego tożsamości

fot. Policja Lubartów

 

Zwłoki mężczyzny wyłowione z Wieprza. Trwa ustalanie jego tożsamości

fot. Policja Lubartów

5 komentarzy

  1. Jak można mieć szaro-szarą bluzę?

  2. Ciekawe czy producent samochodu potrafiłby przypisać klucze do konkretnego samochodu.

  3. Redakcja poprawiła brawo

  4. Już wiadomo że to mieszkaniec powiatu lubartowskiego.

Dodaj komentarz

Z kraju