Sobota, 02 marca 202402/03/2024
690 680 960
690 680 960

W domu miał mefedron. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi 10 lat więzienia

Kryminalni z KWP w Lublinie oraz mundurowi z łęczyńskiej komendy zatrzymali 42-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych. Mężczyzna posiadał w mieszkaniu ponad 360 gramów mefedronu. 42-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie ustalili, że 42-letni mieszkaniec Łęcznej może posiadać narkotyki. Wspólnie z łęczyńskimi kryminalnymi pojechali do jego miejsca zamieszkania, aby zweryfikować informacje. Jak się okazało nie mylili się.

– W trakcie przeszukania, kryminalni ujawnili zawiniątka ukryte w dwóch słoikach, worek foliowy z zawartością krystalicznego preparatu oraz wagę elektroniczną, na powierzchni której znajdował się biały proszek. Wszystkie przedmioty zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy i poddane oględzinom. Po przeprowadzeniu wstępnego badania policjanci potwierdzili, że zabezpieczone substancje to mefedron o łącznej wadze 360 gramów – relacjonuje młodszy aspirant Izabela Zięba z łęczyńskiej Policji.

Właściciel nielegalnej substancji trafił do policyjnego aresztu, gdzie przedstawiono mu zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych. Prokuratura skierowała do sądu wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec podejrzanego 42-latka. Za takie przestępstwo grozi mu do 10 lat więzienia.

5 komentarzy

 1. Byczki odpasione pitą z kurczakiem, w sile wieku, pracować sie nie chce, poprzerzucać łopatą, taczką pojeździć po placu, poza_p_alać w życiu. Z 15 powinien dostać to by zatęsknił jeden z drugim za wszystkim. Mefedrony, mafia ku_wa ze słomą w butach i żałobą za pazurami.

 2. Ta kurteczka to jak uniform roboczy mefedroniarza.

 3. Mefedroniarz i tłuk w jednym

 4. To My Górnika fani,
  Wierni i oddani,
  Za Górnik, Za GKS!,
  Pójdziemy, aż po życia kres!
  😎

 5. Dlaczego policja nie kontroluje siłowni?

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo