Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zwłoki mężczyzny w stawie. To zaginiony 47-latek

Wczoraj w jednym ze stawów na terenie gminy Milejów ujawnione zostały zwłoki mężczyzny. Jego zaginięcie w świdnickiej komendzie zgłosiła jakiś czas temu rodzina. Ciało zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Trwa ustalanie w jakich okolicznościach doszło do śmierci 47-latka.

W niedzielę przed godziną 11.00 łęczyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że mieszkaniec gminy Milejów w należącym do niego stawie zauważył unoszące się na wodzie zwłoki mężczyzny. Na miejsce natychmiast zostały skierowane służby ratunkowe.

– Strażacy wyciągnęli z wody ciało. Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny. To 47-letni mieszkaniec gminy Trawniki. Jego zaginięcie 12 kwietnia br. zgłosił rodzina w świdnickiej komendzie – informuje aspirant sztabowy Magdalena Krasna z łęczyńskiej Policji.

Na miejscu ujawnienia zwłok mundurowi prowadzili czynności pod nadzorem prokuratora. Wstępnie wykluczono, by do zgonu mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie. Decyzją prokuratora ciało denata zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności śmierci mężczyzny.

Jeden komentarz

  1. Tak się kończy nocne słuchanie Bajora…

Dodaj komentarz