Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zwłoki dziecka w hostelu w Lublinie. Wszystko wskazuje na to, że było to zabójstwo

Policjanci oraz prokuratura ustalają szczegółowe okoliczności śmierci 10-letniego dziecka, które odkryto w centrum Lublina. Trwają też poszukiwania rodziców dziecka.

W piątek około godziny 14 policjanci zostali powiadomieni o zwłokach dziecka znalezionych w hostelu przy ul. Orlej w Lublinie. Jak nas poinformowano, ciało 10-latka znajdowało się w jednym z pokoi. Leżało przykryte na łóżku.

Przeprowadzone na miejscu oględziny wstępnie wykazały, że dziecko mogło stracić życie w wyniku czynu przestępczego. Najprawdopodobniej zostało uduszone. Szczegółowe okoliczności jego śmierci będą jednak dokładnie określone po przeprowadzeniu sekcji zwłok.

Na miejscu pracują policjanci. Technicy zabezpieczają wszystkie ślady, przesłuchiwane są również osoby, które przebywały w budynku. Czynności nadzorowane są przez prokuraturę. Trwają też poszukiwania rodziców dziecka.

(fot. lublin112.pl)

32 komentarze

 1. za to bym rozstrzelał więzienie to za mało

 2. Mam nadzieję że dorwą i surowo ukraja sprawcow! Jak można zrobić coś takiego.. trzeba być opętanym psychopatą.

 3. Czyli policja wie ze dziecko miało 10 lat a nie np 9 lub 11. Osoba dorosła musiała zameldować dzieciaka w hotelu – tez zapewne wiedza kto i o której .
  Czyli dużo wiedza mało mówią .
  Nie jesteśmy od tego aby osadzać bo tak naprawdę każdy spekuluje .
  Osoby które piszą ze wina PiS czy Po powinni być izolowani w psychiatryku.
  ( tel nie wstawia czasami ą i ę)

 4. Kurczę, patrząc po komentarzach, to zebrałby się niezły zespół specjalistów i rozwiązałby tą sprawę w 5 minut. Aż serce rośnie jak się widzi, że społeczeństwo tak wyedukowane i wszechwiedzące. Brawo 😀

 5. NaPalGoWbićOdbytemIPodpalić

  Mam nadzieję, że współwięźniowie morderców dzieci zajmują się odpowiednio tymi chwastami.

 6. skasował bym to 500+ pada na mózgi nierobom

Z kraju