690 680 960

Nie ustąpił pierwszeństwa, doszło do zderzenia. Cztery osoby w szpitalu, w tym dwójka dzieci

Do poważnie wyglądającego wypadku drogowego doszło wczoraj w miejscowości Siedliska. Do szpitala z obrażeniami ciała zostały przetransportowane cztery osoby, w tym dwójka dzieci.

Wczoraj rano w miejscowości Siedliska w powiecie łukowskim doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych na skrzyżowaniu. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Policjanci, którzy dojechali we wskazane miejsce ustalili, że na skrzyżowaniu dróg, kierujący samochodem marki Renault 36-latek z gminy Adamów, zderzył się z toyotą, którą kierowała 25-latka z gminy Wojcieszków. W wyniku wypadku do szpitala trafili oboje kierujący oraz dwójka dzieci w wieku 2,5 roku oraz 10 miesięcy. Na szczęście po badaniach lekarskich okazało się, że urazy jakich doznali uczestnicy zdarzenia nie zagrażają ich życiu.

Przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierującego renaultem. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Łuków)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie