690 680 960

Żołnierze 2. Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej złożyli uroczystą przysięgę

We Włodawie odbyła się przysięga wojskowa 2. Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Miała ona uroczysty charakter i zgromadziła setki osób. Wzięły w niej udział również władze państwowe.

41 komentarzy

 1. Janki Antosia po diengi przyszli na służbę Buhehe 3/4 gacie pełne jak co do czego przyjdzie ahahah

 2. Kiedyś chyba policja miała taką jednostkę pomocniczą, nazwa na ormo czy coś podobnego ?

 3. jaki były minister taka pseudo armia ,żenada , ale jaki wstyd na świecie ??? dobry przykład długopisy za 18 tyś. albo drony bojowe , lepiej pomniki im budować jak się za rządzenie brać …..

 4. A ja jak dorosnę to bedę strazakiem – nie pomyli mi sie lufa z kolbą, a i swiętych obrazków nie bedę musiał rozdawac jakimś Talibom, ani innym semitom.

 5. Wiecie co mnie boli………..
  kiedyś żonierzem zostawał MĘŻCZYZNA, bo dooopa w jednostce nie wytrzymywała. Zołnierzem był dumny facet co potrafił strzelac, robic ze sznurówek jajecznic e w 5 smakach i na poligonie nie bał się błota, komarów, wroga. Nie mówie już o żołnierzach zawodowych walczących w Afganistanie, Iraku czy Zatoce- to są BOHATEROWIE i wielcy ludzie bo tym popaprańców maciara to najlepiej wychodzi pierdzenie w fotek, klaskanie na miesięcznicach i picie piwa z biedry,. Zasrańce z 500 plus powinni PRAWDZIMY ŻOŁNIERZOM buty czyścic. maciar i duda skrzywdzili i zniszczyli wojsko. Ten lizusek od farmacji i ten harry poter z dooopy powinni odpowiadać przed sądem wojskowym.
  Precz z wotem- srotem. Mendy z grygowej i obsra nce z pgrowskich wsi, ochroniarze miesięcznic- kara was dopadnie, na początek zaliczycie strzał w morde kolbą kłaacha bo wy tylko swiece potraficie trzymac

 6. Mięso armatnie

 7. Weekendowe zabawy w wojsko za 500zl miesięczne.

 8. Panowie tacy są potrzebni!! Tj.mieso armatnie.Takie coś musi być.

 9. Martw się o siebie idioto

 10. Jakie wojsko hahaha

Kursy walut

 • USD 4.2559zł 0.75%
 • GBP 5.2567zł 0.55%
 • EUR 4.5376zł 0.34%
 • CHF 4.671zł 0.05%

Polub nas