Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Znamy terminy treningów otwartych dla kibiców UEFA EURO U21 Polska 2017

Przedstawiciele 12 reprezentacji, które wezmą udział w rozpoczynających się w piątek mistrzostwach Europy UEFA EURO U21 Polska 2017, przesłali organizatorom precyzyjne terminy otwartych sesji treningowych udostępnionych piłkarskim fanom.

Każda z drużyn będzie podróżować po naszym kraju dedykowanym autokarem z oficjalnej floty turniejowej. Jako pierwsi pełne zajęcia treningowe zaprezentują kibicom Macedończycy, dla których występ w Polsce jest debiutem w turnieju finałowym reprezentacji narodowych. Ich sesja odbędzie się już dziś o godz. 18:30 w ośrodku treningowym MOSiR w Gdańsku przy ul. Traugutta 29.

Najszerszy dostęp sympatycy futbolu będą mieli do Szwedów, którzy zaplanowali aż cztery publiczne treningi: jeden w Kielcach i trzy w Świdniku. Natomiast pełniąca funkcję gospodarza turnieju reprezentacja Polski swój trening w Lublinie otworzy dla kibiców w sobotę 17 czerwca. Pełen harmonogram oraz lokalizacje otwartych sesji treningowych prezentują się następująco:
2017-06-12_205258

 

Dystrybucję bezpłatnych wejściówek na wymienione wyżej zajęcia treningowe koordynują lokalne struktury organizacyjne w poszczególnych Miastach Gospodarzach UEFA EURO U21 2017: w Bydgoszczy, Gdyni, Kielcach, Krakowie, Lublinie oraz Tychach.

Lokalny Komitet Organizacyjny UEFA EURO U21 2017 zaprezentował dziś także flotę oficjalnych autokarów, jakimi reprezentacje uczestniczące w turnieju będą w najbliższych tygodniach podróżować po Polsce. Każda z drużyn otrzyma do dyspozycji dedykowany pojazd z 59 miejscami siedzącymi, oznaczony nazwą i flagą danego kraju. Mierzy on 12,14 m długości, 2,55 m szerokości i 3,62 m wysokości.

Warto dodać, że połowa z reprezentacji uczestniczących w turnieju jest już w Polsce. Dziś do naszego kraju przyleciały zespoły Anglii, Macedonii i Szwecji, które dołączyły tym samym do Polski, Portugalii oraz Serbii, przygotowujących się do mistrzostw w polskich ośrodkach treningowych od ubiegłego tygodnia. Jutro do swoich turniejowych baz dotrą Słowacy i Duńczycy, w środę Niemcy, natomiast w czwartek – jako ostatni – Czesi, Hiszpanie i Włosi.

Przypominamy, że turniej finałowy UEFA EURO U21 2017 rozpocznie się już w najbliższy piątek, 16 czerwca, gdy rozegrane zostaną mecze grupy A: Szwecja – Anglia (Kielce, 18:00) oraz Polska – Słowacja (Lublin, 20:45). Bilety na turniejowe spotkania, w cenach rozpoczynających się od 15 PLN, są wciąż dostępne. Można je zakupić online za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej mistrzostw: www.u21poland.com.

 

ue6

ue5

ue4

ue3

2017-06-12 21:00:39
(fot. nadesłane UEFA EURO U21 Polska 2017)

12 komentarzy

 1. Może tak dla przypomnienia redakcja opisze zmiany na lubelskich ulicach jakie będą obowiązywały w trakcie tej imprezy. Znowu słoiki zaczną narzekać, że pod Arenę nie mogli dojechać lub korki na mieście bo zamknięte ulice a nikt ich wcześniej nie poinformował.

 2. Czy obowiązują jakieś wejściówki na treningi otwarte?

  • Sorry nie doczytałem, gdzie u nas można dostać wejściówki?

  • Przyłączam się do pytania, gdzie te wejściówki są u nas dostępne. Kto jest lokalną strukturą organizacyjną w Lublinie? Mosir czy coś?

  • Darmowe wejściówki można odebrać w sekretariacie siedziby Lubelskiego Związku Piłki Nożnej przy ulicy Filaretów 44 w godzinach 9.30-16. W poniedziałek dostępnych było jeszcze kilkaset sztuk biletów.

  • Niestety w sieci panuje błędna informacja, byłem dziś w LZPN i związek dostał tylko wejściówki na trening reprezentacji Słowacji.

 3. Dzisiaj w Świdniku na Avii taki autokar stał.

 4. A gdzie te wolne miejsca? Bo jakos nie widze zadnych…

 5. Zasadnicze pytanie. Czy na stiadionie podczas meczów bedzie sprzedawane piwo?

Z kraju