690 680 960

Zmiana organizacji ruchu na ulicy Wyżynnej oraz ul. Na Stoku

W czwartek na ul. Wyżynnej i na ul. Na Stoku prowadzone będą prace remontowe sieci sanitarnej. W związku z tym należy spodziewać się utrudnień w ruchu.

W czwartek od godzina porannych pojawią się utrudnienia w ruchu na ul. Wyżynnej i ul. Na Stoku w związku z bezrozkopowymi robotami remontowymi fragmentu sieci sanitarnej. Prace będą prowadzone od godz. 8.00 do godzin popołudniowych.

Odcinek objęty robotami obejmuje fragment chodnika Na Stoku przy posesji nr 5 i 7 oraz fragmentami pas drogowy ul. Wyżynnej przy posesji nr 20. Zmiany w funkcjonowaniu ww. ulic sprowadzają się do:

– ulica ul. Wyżynna posesja nr 20: część miejsc postojowych dostępnych od ul. Na Stoku zostanie zajęta przez konieczny sprzęt wykonawcy przez co będzie wyłączona z możliwości parkowania, należy się też liczyć z chwilowymi utrudnieniami związanymi z manewrami ciężkiego sprzętu (ciężarówek) w rejonie tej posesji, parkujące samochody uniemożliwiające prowadzenie prac, o ile nie będzie kontaktu z właścicielem, mogą zostać wywiezione bądź przestawione w inne miejsce.
– ulica Na Stoku posesje nr 5: wystąpią utrudnienia dla pieszych ze względu na przepompowywanie nieczystości w rejonie tej posesji, gdzie wygrodzenie otwartych studni wyłączy część powierzchni chodnika z możliwości swobodnego przemieszczania.

Uwaga na utrudnienia dla pieszych i rowerzystów, w postaci wygrodzeń zaporami lub oznakowanymi pachołkami drogowymi, węży do pompowania wody lub nieczystości, które mogą się czasowo pojawić na chodnikach w sąsiedztwie których prowadzone będą ww. roboty.

(fot. lublin112.pl)

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej