690 680 960

Nocne zderzenie trzech aut na skrzyżowaniu. Przyczyną wymuszenie pierwszeństwa (zdjęcia)

Przez ponad dwie godziny było częściowo zablokowane jedno ze skrzyżowań po nocnym zdarzeniu drogowym w Lublinie. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 23:50 na ul. Głębokiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Filaretów zderzyły się trzy samochody osobowe: mercedes, honda i toyota. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca mercedesem kobieta jechała ul. Głęboką od strony ul. Narutowicza. Wykonując manewr skrętu w lewo, w ul. Filaretów, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącej z naprzeciwka hondzie. W wyniku zderzenia obu pojazdów uszkodzona została również toyota, której kierowca oczekiwał na możliwości wyjazdu z ul. Filaretów.

W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby. Jak nas poinformowano, nie doznały one poważniejszych obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl)

15 komentarzy

 1. wojujące feministki za 3..2…1….

 2. Chyba wszystkie śpią :)))

 3. A wzięłyby i przypomniały sobie zasady ruchu 🙂

 4. Bez gwiazdy nie ma jazdy? ;-))

 5. Niestety stan ulicy głębokiej od dawna jest fatalny, gdyby nawierzchnia była wyremontowana, a oznaczenia poziome odnowione być może do tego zdarzenia by nie doszło.

  • Babo, oznaczenie poziome jest goowno ważne, do garów – paszła !

  • Nie ustąpienie pierwszeństwa a stan nawierzchni to dwie oddzielne sprawy.
   Skręcając w lewo zawsze trzeba ustąpić pierwszeńśtwa z naprzeciwka (chyba że znaki inaczej mówią lub kierujący ruchem). To jest podstawa podstaw!!! Na takie zdarzenie nie ma usprawiedliwienia!

  • Nie doszło by do tego gdyby patrzyła na znaki a nawierzchnia nie ma tu nic do tego

 6. Podczas jazdy nie grzebie się w majtkach i nie wysyła sms- ów. Trzeba się skupić. Wibrator nie pociąg. Nie ucieknie.

 7. plastikowy mercedes już nie nadaje się do naprawy

 8. w okolicach ronda Kompozytorów-Smorawińskiego jakiś rajdowiec jeździ tamtędy wieczorami ok g 23- 01 w koło i dusi przeraźliwie a to w hamulce a to gaz …

 9. Pozwoliłem sobie skopiować komentarz spod innego artykułu

  „Na każdym skrzyżowaniu, czy się ma pierwszeństwo czy nie trzeba zachowywać ostrożność a nie jechać jak ciele. Mógłby i uprzywilejowany pojazd wyjechać na sygnalach i co?”

 10. I byłby to uprzywilejowany pojazd na sygnalach i wtedy to on miałby pierwszeństwo. Trochę późno teraz dopiero takie pytania zadawać .Spodziewam sie ze kierująca tez tego nie wie.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas