690 680 960

Zmęczenie załogi, opóźnienia lotów i podejrzany ładunek. Kolejny dzień utrudnień na lubelskim lotnisku

Kolejny już dzień na lubelskim lotnisku występują spore opóźnienia. Do tego w terminalu znaleziono podejrzany pakunek, co spowodowało wszczęcie procedur bezpieczeństwa.

Środa jest kolejnym dniem z problemami pasażerów na lubelskim lotnisku. Po wczorajszych opóźnieniach dzisiaj sytuacja się powtarza. Dwa loty do i z Lublina mają spore opóźnienie. Dopiero po południu przyleci wczorajszy samolot z Doncaster. Opóźniony jest także ten z Lublina do Londynu. Zgodnie z rozkładem miał wystartować o godzinie 6 rano, lecz wylot został przełożony w czasie.

Duże zdenerwowanie wśród podróżnych wywołał wczorajszy lot z Lublina do Doncaster/Sheffield, który został odwołany. Pasażerowie, którzy od godziny 19 oczekiwali na lotnisku późnym wieczorem usłyszeli, że załoga jest zmęczona i start samolotu zostaje przełożony na godzinę 6 rano w środę.

– Osobiście słyszałem trzy wersje, dlaczego samolot jest opóźniony. Najpierw tłumaczyli, że strajk we Francji, potem że burza a jeszcze później, że usterka samolotu. Duża liczba osób miała rano być w pracy i jak mają teraz powiadomić pracodawcę w środku nocy, że nie pojawią się na czas – wyjaśniali nasi czytelnicy.

Pasażerowie mają również żal do przewoźnika o brak organizacji. – Wiedzieli o tym wcześniej i nie mieli czasu na zorganizowanie drugiej załogi? Po co kazali nam po pierwszym opóźnieniu być na lotnisku o 21? Przeszliśmy przez bramki i czekaliśmy na podłodze na informację, że lecimy – dodają.

Jakby problemów było mało, to kilka minut po godzinie 9 służby zostały poinformowane o pozostawionej bez opieki torbie przed terminalem. Na miejscu pojawiła się policja, straż pożarna i pogotowie. Bagaż został sprawdzony, ale nie znaleziono w nim żadnych niebezpiecznych przedmiotów.

2016-06-29 12:54:33
(fot. Nadesłane)

8 komentarzy

 1. hahaha kolejna zenada, kupili bilet w tanich liniach ale oczywiscie wymagania jak w biznes class u porzadnych lini lotniczych. jakie to polskie/lubelskie w szczegolnosci:)… czy jest ktos w stanie tym niezadowolonym wytlumaczyc ze nie ma tanio i dobrze? jest albo tanio albo dobrze.

  • rampampam , ty to pewnie w gaciach z adasiem na d… chodzisz .Tak jak i dresach i butach z łyżwą w tle . I co ? Takie to drogie , ale czy bardziej wytrzymałe niż te od Bułgarów ? h…a ! Płacisz za znaczek .

   • a rozumiesz różnice między produktem a usługa? czy aż na tyle kumaty nie jesteś?

   • no to chyba ubrania ze znaczkami tez kupujesz u bulgara na stadionie wiec dlatego nie czujesz roznicy. nie sa takie drogie ale oczywiscie nie znam twoich zarobkow to jest podejscie subiektywne.

 2. Zmęczona załoga? ha ha ha Zmęczona załoga tak jak kierowca autobusy co przydzwonił w latarnię przy Królewskiej?

  • jaka placa tacy pracownicy nie ma sie co dziwic lepiej nie bedzie:)

   • Zarówno pilot jak i kierowca to wbrew temu co się powszechnie uważa, to też ludzie – mają prawo być zarówno zmęczeni, jak i zestresowani różnymi zdarzeniami natury osobistej.
    W przypadku pilotów, chyba dobrze, że mieli odwagę się do tego przyznać, niż jakby mieli ryzykować kraksę.
    Jakby do niej doszło dopiero byście „gdybali” i „bodajkowali”.

 3. pretencje pasazerow w tanych liniach lot.? hahaha lol…

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…