690 680 960

Ul. Wodopojna: Wyjął nóż i zażądał torebki i portfela. Dwóch 20-latków odpowie za rozbój

We wtorek po południu na ul. Wodopojnej doszło do rozboju na 28-latce. Do kobiety podszedł młody mężczyzna i strasząc nożem zażądał wydania torebki i portfela.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 15 na ul. Wodopojnej w Lublinie. Do 28-latki idącej chodnikiem podszedł młody mężczyzna i zażądał torebki i portfela. Po chwili sprawca wyjął nóż i zaczął nim wymachiwać. Nagle pojawił się drugi mężczyzna.

– Kobieta zaczęła krzyczeć i wzywać pomocy. Całe zdarzenia widziała inna kobieta znajdująca się na pobliskim parkingu. Sprawcy widząc świadka zdarzenia rzucili się do ucieczki niczego nie zabierając. Razem z napastnikami uciekł też młody chłopiec. Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Lublinie po otrzymaniu zgłoszenia natychmiast skierował tam policyjnych wywiadowców – informuje podkom. Andrzej Fijołek z KWP Lublin.

Mundurowi po pościgu zatrzymali dwóch 20-latków oraz 13-latka.

– Dwaj 20-latkowie trzeźwieją w policyjnym areszcie. Obaj byli pijani. Mieli 1,5 promila alkoholu w organizmie. Trzeci z zatrzymanych to 13-latek, który uciekał razem napastnikami, jednak jak ustalili policjanci nie brał udziału w rozboju – dodaje podkom. Andrzej Fijołek.

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

2016-06-29 13:12:40
(fot. ilustr. pixabay.com)

7 komentarzy

 1. pić się chce…..a nie ma za co

  • Jak się nie ma ” miedzi ” , to się w domu siedzi i wali kranówę . Teraz będą pili piwo i wódeczkę , tylko jej nie połykali . he he

   • eee a ty nie masz na markowe ubrania wiec sie nie smiej tak bardzo:))) bez spiny tylko zarcik;)

 2. Patole jak na tej dzielni większość

 3. Gnojek stał na czatach i nie brał udziału? Tak przypadkiem uciekał bo mu gorąco było i chciał się w ten sposób ochłodzić? Uczcie gnoi bezkarności a póżniej zdziwienie , że z takiego dobrego dziecka, bandyta i patologia wyrasta. Pierwszy skok, choć spalony, już ma za sobą.

 4. Jak by to Rewiński powiedział….Mają rozmach sku………

 5. Przed kilku laty na targu przy Pocztowej też taki gnojek przyłożył mi do ręki w której trzymałem portmonetkę, nóż do tapet I wycharczał: „puść”.
  Widuje go czasami „na maja”.
  Teraz bezwładną przednią, prawą nawet obsługa rozporka jest dla niego nie lada wyzwaniem.

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas