Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej przyczyną groźnej kolizji (zdjęcia)

We wtorek wieczorem na ul. Wyścigowej w Lublinie doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Na szczęście zakończyło się na rozbitych pojazdach.

We wtorek przed godziną 22 na ul. Wyścigowej doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych – volvo i opla. Na miejscu interweniowała straż pożarna.

Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia, kierowca pojazdu marki Opel jechał ul. Wyścigową w stronę ul. Kunickiego, zaś kierujący samochodem marki Volvo poruszał się ul. Dunikowskiego w kierunku ul. Wojennej. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia. Jak nam przekazano kierowca opla miał wjechać na skrzyżowanie na czerwonym świetle doprowadzając do zderzenia bocznego z volvo.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał, uszkodzone zostały jedynie pojazdy. W chwili obecnej nie ma utrudnień w ruchu. Uczestnicy kolizji oczekują na przyjazd policji. Przekazano nam, że kierowca opla od niedawna posiada prawo jazdy. Policjanci będą ustalać szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej przyczyną groźnej kolizji (zdjęcia)

Zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej przyczyną groźnej kolizji (zdjęcia)

Zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej przyczyną groźnej kolizji (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl)

17 komentarzy

 1. Ile ma lat kierowca opla 70 ?

  • I co, ósmy krzyżyk miał właśnie zacząć dźwigać i dopiero zdał egzamin na PJ?
   Jakoś nie sądzę.
   Raczej „Opel taty/dziadka (niepotrzebne skreślić), bo ubezpieczenie drogie” a młodego hormony roznoszą i na jakieś dzikie loszki jechał (takie coby je na tego Opla wyrwał, czyli lepszy sort?)

  • Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

   Ostatnio raczej młodsi (sze) posiadacze (czki) praw jazdy* przypominają, że nie wszystko na kursach zrozumieli (ały).

   * – posiadacza (czki) prawa jazdy proszę nie mylić z kierowcą, bo to dwa inne gatunki kierujących pojazdami.

 2. Jak się robi prawo jazdy to człowiekowi się wydaje ależ to trudne. Po jakimś czasie jak się pojeździ i widzi co inni robią. To myślenie się zmienia, że egzamin powinien być jeszcze trudniejszy.

 3. …hahahaa
  Tam powinny być świata. 😉

 4. Pabloo(oryginał)

  Czyli nowe skrzyżowanie ochrzczone. Proponuję teraz stanąć z suszarką na Dunikowskiego. Norma mandatów na 3 lata wyrobione w jeden dzień. Wiem, bo mieszkam i obserwuję.

 5. Widzę, że osoby komentujące chyba nigdy nie miały stłuczki lub nie jechały więcej niż 50km/h. A ja znam ta osoba i ona dobrze jeździ. Ale zamyslila się i nie zauważyła, że czerwone światło. Od ponad roku prawko ma. Zdaje do policji.

  • ŁAaaaaaał… Od ponad roku prawko ma ! Toż to szok ! Pewnie wszystkie rozumy pozjadała, ty również hehee to milion kilometrów zrobione co?

   • A Ty nie zjadłeś swojego rozumu? Że na innych wjeżdzasz? Czy mózg Ci przestał działać?

   • A tak. Zrobionych wiele, skąd możesz wiedzieć jakie trasy miał? Jasnowidz z Ciebie? Hahah

 6. Tak tak… przez rok hahaa miszcze nawet po rondach nie umiecie jeździć znaFcy.

  • Oj dysleksja widzę. A to pech. C’est la vie. Heh

   • …kretynka… Wiesz, co to dysleksja? Pofatygowałaś się sprawdzić? no nie, po co ! Czytaj między słowami MISZCZU. Z resztą nie ważne. Do kogo to piszę hehee ubaw mam z takich jak ty…

   • Jak ty się podpisałaś tak w ogóle? Znów nie rozumiesz a używasz trudnych słów… hahaa.
    Udzielając się tutaj zaprzeczasz definicji. głupio co ??

    • Hah. Przykro mi, że nie rozumiesz trudnych słów. To proste słowo. A co Ci do tego, jak się podpisałam? Ale nudne musi być twoje życie, jak włazisz z butami do innego. A dysleksja ma różne objawy. S0ytaj się psychologów, A nie z Internetu wiedzę czerpiesz. Ja wiem, bo u mnie rodzina orzeka w poradniach dysleksja, więc zapraszam, jeśli masz problem. Chociaż, jesteś tak żałosny, że aż śmieszny. Więc żal tracić czasu na Ciebie ??