Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zgubił cysternę na skrzyżowaniu. Były utrudnienia w ruchu

Dzisiaj po południu na lubelskich Bursakach, od ciągnika siodłowego wypięła się naczepa. Częściowo zablokowała ruch na skrzyżowaniu.

To nietypowe zdarzenie miało miejsce w niedzielę około godziny 16:30 na ulicy Do Dysa w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Bursaki od ciągnika siodłowego wypięła się naczepa typu cysterna.

Jak się okazało, pojazd przez dłuższy czas parkował na pobliskiej zatoce. Gdy kierowca ruszył, to przy wykonywaniu pierwszego manewru, w tym przypadku skrętu w lewo, naczepa się wypięła i zablokowała częściowo ruch na skrzyżowaniu.

Ponieważ w ciągniku siodłowym uszkodzone zostały przewody do podpinania naczepy, na miejsce musiał przyjechać zastępczy pojazd, by usunąć cysternę ze skrzyżowania. Na miejscu interweniowała również policja.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. DZIĘKUJEMY!

Zgubił cysternę na skrzyżowaniu. Były utrudnienia w ruchu

Zgubił cysternę na skrzyżowaniu. Były utrudnienia w ruchu
Zgubił cysternę na skrzyżowaniu. Były utrudnienia w ruchu

(fot. lublin112)
2016-03-13 18:04:40

11 komentarzy

 1. Jeżeli długo zestaw parkował, pewnie dla „kawału” ktoś odblokował zapięcie naczepy .Kierowca nie spodziewał się takiej niespodzianki, nie sprawdził i oto efekt „żartownisia” .Dobrze ,że nikomu nic się nie stało.

  • Jeśli się nie mylę to są specjalne parkingi dla tego typu pojazdów a nie parkowanie na przydrożnych zatoczkach,Ale za parking trzeba zapłacić.

   • Tak tak, Ty zapewne parkowałbyś na tych specjalnych parkingach. Specjalne parkingi dla specjalnych ludzi.

   • A jak mu skończył się czas pracy kierowcy i ta zatoczka była najlepszym rozwiązaniem

  • JEŻELI W KARCIE DROGOWEJ JEST NAPISANE >>OC WYKONANE<< TO KIERUJĄCY POWINIEN POWINIEN DOŻYWOTNIO STRACIĆ PRAWO JAZDY. MACIE PRZYKŁAD JACY IDIOCI PROWADZĄ ZESTAWY 40 – 50 TONOWE

 2. sama naczepa parkowała od piątku a ciągnika nie było,kierowca nie wpiął do końca ciągnika i to się stało

 3. Przepisy o ruchu drogowym zabraniają parkowania pojazdów powyżej 12 ton na terenie zabudowanym poza wyznaczonymi parkingami. Dodatkowo mandat dla kierowcy.

 4. skąd ten debil wziol zestawy 50 tonowe

 5. FAKT CYSTERNA STAŁA NA ZATOCE ZAPARKOWANA BEZ CIĄGNIKA ,WIEC WIADOMO JAKA BYŁA PRZYCZYNA CAŁEGO ZAJŚCIA.