Zerwana linia energetyczna, mieszkańcy bez prądu i wody

Mieszkańcy Garbowa zaalarmowali nas o tym, że zostali pozbawieni prądu i wody. Narzekają również na przeciągające się prace naprawcze.

W nocy z soboty na niedzielę zerwana została linia, którą doprowadzana jest energia elektryczna do Garbowa. Jak nas zaalarmowano, mieszkańcy pozbawieni zostali nie tylko prądu, lecz również wody. Wszystko dlatego, że zasilania nie ma hydrofornia gminnego wodociągu.

Jak tłumaczą mieszkańcy, pomimo licznych zgłoszeń, pracownicy zakładu energetycznego podjęli naprawę dopiero około godziny 11.50. Choć linia jest zerwana na odcinku około 200-300 m, prace naprawcze wykonuje tylko jedna ekipa.

Z relacji mieszkańców wynika, że linia energetyczna została zerwana podczas nocnych prac przy zbiorze buraków cukrowych. Potężny kombajn miał zaczepić o biegnące nad ziemią przewody.

102

101

(fot. nadesłane)
2018-09-16 15:05:56

Zobacz również

23 komentarze

 1. Do lublinianina . A które ty ***u jesteś pokolenie lublinianinem ? Pewnie wyniosłes się ze wsi bo ci śmierdziało albo ptaki za głośno śpiewały , ….a te,buraki jak to nazywasz to sobie grilują i odpoczywają na łonie natury a ty kisniesz w tym zapyziałym bloku albo co najwyżej w markecie…uważasz się za lepszego ? Zwykły prostak i ham jesteś i tacy jak ty wystawiają laueke miastowym …

  • Grill na świetnym powietrzu,faktycznie rozrywka i kultura najwyższych lotów.A pod marketami,to sobie popatrz na tablicę rejestracyjne,ale to akurat zrozumiałe,bo w miejscowym sklepiku „drozyzna”.Co do wystawiania laurek,to „ham” wystarczy.

 2. Panie „mądry ” a na **** komu agregat za tysiac parę złotych ,który przyda się raz na 10 lat ,albo i nie …weż się pan puknij w ten swoj pusty łeb…

  • Apostazy Pierdółko, brat Eustachego (też Pierdółki i mąż starej Pierdółkowej

   Przymusu na posiadanie agregatu niema, ale ja wolę go mieć, żeby nie siedzieć po ciemku i nie kląć na wszystkich świętych i cały świat, że mi go zabrakło do dojenia krów, czy lodówki.
   Owszem jedna kWh „prundu” kosztuje drożej, ale go mam i nie czekam na niego jak na tegoroczny deszcz.

 3. A po co Ci agregat w bloku Panie Pierdołko 😉

  • Apostazy Pierdółko, brat Eustachego (też Pierdółki i mąż starej Pierdółkowej

   Przeczytaj uważnie – wyraźnie napisałem, a jak nie zrozumiesz, z pretensjami do rodziców. 😆

 4. Kombajn nie zerwał linii bezpośrednio tylko uderzył w słup. Ekipa naprawcza była na pewno przed 9,bo ich widziałam. A że naprawa tyle trwała to nic dziwnego, linia średniego napięcia, nie można tego zrobić byle jak. Ludzie narzekają, bo telewizji nie mogli pooglądać w niedzielę, tragedia, co innego można robić?!

  • Nie było też wody. A ja mam płytę indukcyjną jeśli wiesz co to znaczy. Może ten kombajn uderzył w coś innego jak słup ale nie wszyscy to mają. Też byłem na miejscu i rozmawiałem z elektrykami więc nie pisz bzdur.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8066zł -0.18%
  • GBP 5.2908zł -0.14%
  • EUR 4.5829zł 0.17%
  • CHF 4.1809zł 0.37%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS