Sobota, 13 lipca 202413/07/2024
690 680 960
690 680 960

Zerwał przechodniowi złoty łańcuszek w centrum Lublina. Krótko cieszył się łupem

Policjanci z Lublina zatrzymali sprawcę kradzieży złotego łańcuszka. Mieszkaniec miasta usłyszał zarzuty kradzieży zuchwałej i trafił pod policyjny dozór. 29-latkowi grozi do 8 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w minioną środę nad ranem na Krakowskim Przedmieściu w Lublinie. Jeden z przechodniów został zaczepiony przez dwóch nieznajomych.

Mężczyźni zaczęli rozmawiać z 26-latkiem. Gdy ten się nachylił, jeden z nich wykorzystał okazję i zerwał z szyi złoty łańcuszek. Po wszystkim obaj uciekli. Pokrzywdzony o zdarzeniu telefonicznie powiadomił oficera dyżurnego lubelskiej policji.

– Na miejsce od razu skierowano najbliższy patrol z komisariatu IV oraz wywiadowców. W działania zaangażowali się również pracownicy monitoringu miejskiego. Dzięki temu już po chwili udało się namierzyć i zatrzymać obu mężczyzn. Jak się okazało, sprawca kradzieży 29-latek miał przy sobie łańcuszek o wartości kilkuset złotych – informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Mieszkaniec Lublina usłyszał zarzuty kradzieży zuchwałej i wczoraj decyzją prokuratora trafił pod dozór Policji. Grozi mu do 8 lat więzienia.

13 komentarzy

 1. A trzeba było wyludnić Krakowskie Przedmieście? , tylko knajpy, brud, syf na tym pseudo-deptaku.

 2. Nie do wiary że są jeszcze takie głąby i chodzą po ulicy.

 3. Co za dzicz

 4. No to reklama dla naszego miasta. Co musi dziać się na mniej uczęszczanych ulicach.

 5. Maćko z zadupia

  Ten patrol, który od ponad roku stoi pod ambasadą ukriancow powinien calodobowo stac na deptaku i pilnować porządku.Deptak jest wizytówką naszego miasta i powinien on być bezpieczny i wolny od meneli i zaczepnych patusow.

 6. -----------------

  galibardka -ladna

 7. Antonina Pieczypachwina

  Pod dozór do Policji ?! Chomąto na plecy i orać pole patusie przebrzydły

 8. A może do zbierania malin go wysłać to se dorobo

 9. Trafił pod dozór.
  ?????

 10. 100% polskiego rapu

  Bidokiem jestem, więc zapytam – czy od złotej, srebrnej, platynowej biżuterii tym panom rośnie przyrodzenie?

Z kraju

Sport