Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzyli się we mgle. Jedna osoba nie żyje, druga jest w ciężkim stanie (zdjęcia)

Jeden z kierowców zginął na miejscu, drugiego w ciężkim stanie przetransportowano do szpitala. To skutek wypadku, jaki miał miejsce na lokalnej drodze w powiecie kraśnickim. Na miejscu pracują policjanci.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 7 w miejscowości Zakrzówek Wieś w powiecie kraśnickim. Na drodze powiatowej nr 2289 Zakrzówek – Sulów zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, na łuku drogi czołowo zderzyły się honda i audi. Kierowcy audi 63-letniego mężczyzny, pomimo prowadzonej resuscytacji krążeniowo – oddechowej, nie udało się uratować. Zmarł na miejscu w wyniku doznanych obrażeń ciała. Kierującego hondą mężczyznę przetransportowano do szpitala. Jego stan jest ciężki.

Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana.

Zderzyli się we mgle. Jedna osoba nie żyje, druga jest w ciężkim stanie (zdjęcia)

Zderzyli się we mgle. Jedna osoba nie żyje, druga jest w ciężkim stanie (zdjęcia)

Zderzyli się we mgle. Jedna osoba nie żyje, druga jest w ciężkim stanie (zdjęcia)

(fot. nadesłane, Policja Kraśnik)

41 komentarzy

 1. Wypadek był po godzinie 7.00

 2. Wyrazy współczucia dla rodziny

 3. We mgle taka prędkość??? Bo 40-50 to nie jechali…. Brak wyobraźni

 4. Te samochody to dawno powinny być na złomie.

 5. Powoli to się nie poruszali pomimo bardzo słabej widoczności… I takie są właśnie skutki niedostosowania prędkości jazdy do panujących warunków na drodze..
  Gdzie to się tak spieszyć w taką mgłę?

  • Znałam ofiarę wypadku… ;( Koleżanki Tata… Porządny człowiek… Przez gówniarza, który pędził i ściął zakręt zginął niewinny człowiek ;( Syn, ojciec i dziadek… Ehh brak słów…

 6. Właśnie ze jechali powoli, po 60 wystarczy i łącznie jest 120kmh. Uszkodzenia nie sa duze, no ale stan samochodow, jazda bez pasow czy pech i starczy aby zakończyc zywot.

 7. Kierowcy hondy licznik zatrzymał się na wyniku 130km/h, natomiast kierowca audi jechał nie więcej niż 50.

 8. W tym dzikim rejonie ludzie powinni jeździć tylko rowerem i tylko w kaskach i okręceni pierzyną.

 9. Mam nadzieję że sprawca wypadku poniesie karę adekwatnie do czynu. Zabił przez swoją lekkomyślność, oby ta myśl towarzyszyła mu już zawsze. Nie ma we mnie grama współczucia dla takiego pirata, na miejscu tego zabitego mógł być każdy. Nie ma wytłumaczenia na tak szybką jazdę. Tego zabitego kierowcę znam od wielu lat, i wiem że to był dobry, porządny człowiek. Jeśli ktoś myśli inaczej to niech komentarze zostawi dla siebie. Rodzina przeżywa dramat. Nie dokładajcie im głupimi komentarzami typu piwko w sklepie. Nie byłeś, nie widziałeś tak naprawdę nie znasz, nie oceniaj bo nikt nie wie co go w życiu spotka

  • Ludzie, nie potępiajcie, wypadki się zdarzały i będą się zdarzać, zginąl człowiek, ale został młody chłopak, który musi z tym żyć. Nie uważam że wszyscy jesteśmy idealni, gdyby pan w audi zapiął pasy, może nie skończyło by się to tragedią. Wyrazy współczucia dla rodziny tego pana ale też dużo siły dla tego młodego chłopaka, to był Wypadek!!!

 10. I nie wyszlo! Glupio Ci?