690 680 960

Zderzenie trzech ciężarówek na obwodnicy Lublina. Jedna osoba jest ranna (zdjęcia, wideo)

Groźny wypadek na obwodnicy Lublina. Ciągnik siodłowy wbił się w naczepę ciężarówki. Kierowca jest ranny. Uszkodzony został jeszcze jeden pojazd.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 19:30 w miejscowości Dąbrowica. Na obwodnicy Lublina, w ciągu drogi ekspresowej S19, zderzyły się trzy pojazdy ciężarowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący ciągnikiem siodłowym mężczyzna wjechał w tył znajdującej się przed nim naczepy ciężarówki. W naczepę rozbitego pojazdu uderzyła jeszcze jedna ciężarówka.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba, którą przetransportowano do szpitala. Teraz policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn zdarzenia.

Występują utrudnienia w ruchu. Całkowicie zablokowana jest jezdnia w kierunku Białegostoku, oraz lewy pas w kierunku Rzeszowa. Zdarzenie miało miejsce przy wjeździe na węzeł Sławinek, więc pojazdy kierowane są drogą równoległą prowadzącą do łącznic zjazdowych.

(fot. lublin112.pl, Pomoc Drogowa Speed-Bus)

24 komentarze

  1. dużo dużo zdrowia dla kierowcy

  2. Kasia,Polacy to nie twoi bracia,wschód był dziki,wschód jest zły na drogach oczywiście…

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej