Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie renaulta z audi na Choinach. Jedna osoba w szpitalu

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na ul. Choiny w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 12:30 na ul. Choiny w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Paderewskiego zderzyły się dwa samochody osobowe: renault i audi. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący renaultem wyjeżdżał z ul. Paderewskiego z zamiarem skrętu w lewo, w kierunku Jakubowic. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na jadącym w stronę centrum audi. W wyniku zderzenia jedna osoba, pasażerka taksówki, została przetransportowana do szpitala.

Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

2017-02-09 13:19:53
(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

 1. Buuuuu kierowca zawodowy i takie bąki puszcza ale smród i wstyd dla branży robisz nam kolego. Hulajnoge sobie kup.

  • Z całym szacunkiem, ale akurat tej odnodze „kierowców zawodowych”, jaką są taksówkarze, to już naprawdę ciężko przysporzyć większego wstydu niż jego aktualny poziom… No a już na pewno nie takim wydarzeniem jak to opisywane wyżej.
   I tak zawczasu piszę, gdyby ktoś chciał zaraz się najeżać i uzewnętrzniać pod moim komentarzem, pamiętajcie, że całą wypowiedź rozpocząłem od „z całym szacunkiem” 😀

   • Z całym szacunkiem, ale wstydem jest twój komentarz i szufladkowanie wszystkich taksiarzy. Jak jedziesz z pasażerem za plecami który narzeka że już spóźniony jest, ale trzeba było czekać na niego pod blokiem 10 minut, albo że korek choć godziny szczytu, albo że czerwone, to ciekawe jak byś jechał. Oczywiście taką sytuację powtórz kilka razy dziennie.

    • I co, mam Ci za te Twoje „męki zawodowe” kupić kwiaty?
     Drogi taksiarzu, nie pogrążaj się tymi wylewnościami, bo po ich przeczytaniu to już nie chodzi nawet o wstyd, ale o totalną śmieszność w Twoim wydaniu. Jak Cię policja zatrzyma albo coś by się stało gorszego w skutkach (np. dla pasażera) i byłby finał w sądzie to też będziesz taką linię obrony stosował, że Ci klient narzekał za plecami i musiałeś odstawiać manianę w ruchu drogowym? 🙂

 2. jak to wymusił ?? Taksówka zawsze i wszędzie ma pierwszeństwo !!

 3. Z klientką. Wstyd.

 4. Kierowcy renaultów nie muszą ustępować pierwszeństwa oni są bogami szos.

 5. A czy pasażerka wie, że trzeba pasy zapinać?

Z kraju