Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie pojazdów na ul. Bohaterów Września. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Po raz kolejny na skrzyżowaniu ul. Bohaterów Września i Zelwerowicza w Lublinie miało miejsce zderzenie pojazdów. Tak jak zawsze, jeden z kierowców wymusił pierwszeństwo przejazdu.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 19:50 na ul. Bohaterów Września w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Zelwerowicza zderzyły się trzy samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, jeden z kierowców wyjeżdżając z ul. Zelwerowicza nie zastosował się do znaków drogowych w wyniku czego wymusił pierwszeństwo przejazdu i doprowadził do zderzenia z pojazdami poruszającymi się ul. Bohaterów Września.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji a także sprawdzają trzeźwość uczestników. Występują utrudnienia w ruchu.

Zderzenie pojazdów na ul. Bohaterów Września. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

(fot. nadesłane – Karol)

12 komentarzy

 1. Trzeba dodać że jeden wymusił, ale ten drugi zapier…ał ponad dozwolone tam 50 km/h (jak więszkość jadących w stronę obwodnicy)

  • Chciałam powiedzieć, że nie zapier…ał i jechał dozwolone 50 km, tylko sprawca był pijany i miał 2 promile alkoholu we krwi, jechał pasem środkowym z Zelwerowicza (gdzie dalej droga jest zamknięta) – więc gdzie jechał?
   Tak łatwo jest oceniać.
   I nikt nie pisze, że to jechała matka z małym dzieckiem!!!

 2. Qrfa 500 m wcześniej są światła z drogą prowadzącą w pola, a na ruchliwym i niebezpiecznym skrzyżowaniu nie są potrzebne… Ile osób musi tam zginąć zanim zrobią porządek?

  • To się nadaje do kabaretu, brawo kielich, brawo ekipa.

  • Pieniądze zamiast na sygnalizację świetlną poszły w bzdurne referendum. Pamiętajmy o tym podczas wyborów!

  • Mało tego, w którą stronę by nie pojechać z tego skrzyżowania (z wyjątkiem zachodniej, gdzie droga kończy się w krzakach), to za chwilę są światła – w dwóch przypadkach wyłączone lub mrugające wesoło, a jednym używane raz od wielkiej wody jak ktoś chce wyjechać z wiejskiej dróżki. A na tym wielkim skrzyżowaniu z dużym ruchem jakoś nie ma po co stawiać. Może przynajmniej przyjdzie im to do głowy po tym jak przedłużą Zelwerowicza do Sławinkowskiej i ruch jeszcze się zwiększy…

 3. Nie wymusił tylko stał i czekał, był przekonany że nic nie jedzie więc ruszył…czy nikt nie rozumie,że wyjeżdżając z Zelwerowicza czymś niższym niż suv nic nie wifać

  • Też się cieszymy ,że masz suv’a ale codziennie tysiące niższych aut przejeżdża tam bezpiecznie, więc nie pisz bzdur. Skrzyżowanie trudne do pokonania głównie z uwagi na lewoskręt i duże nasilenie ruchu.

  • Wszyscy o tym wiedzą i jakoś większości udaje się przejechać bezkolizyjnie. A wystarczy jeden ślepy id…ta, żeby zrobiła się nagonka – ŚWIATŁA, ŚWIATŁA. Jak nic nie widzisz to nie jedziesz na takim skrzyżowaniu na pałę tylko sprawdzasz co się dzieje wychylając się powoli. Jak tego ktoś nie ogarnia to niech znajdzie inną drogę do domu albo jeździ taksówką.

 4. Zmieniając temat to mam apel do wszystkich posiadaczy pojazdów wbijcie sobie do głowy że na większości lubelskich rond są pasy ruchu (bez linii prowadzących) i obowiązują przepisy dotyczące zmiany pasów. To że znaki nakazują wjazd ze środkowego nie znaczy że ze środkowego wolno wam zjechać i walić w pojazd znajdujący się na pasie który zamierzacie przeciąć. No 70 % posiadaczy jakiegoś dokumentu PJ tak postępuje.

  • Poczekaj jak wybudują osiedle na Górkach Czechowskich .
   3 tys. mieszkań to prawie tyle samo aut przybędzie , a większość przyjezdnych ze wsi , którzy po mieście przemieszczają się na chybił – trafił .

 5. Podziekujemy_przy_wyborach

  Mieszkańcy pisali do Zarządu i Rady dzielnicy Czechów Północny oraz do Rady Miasta Lublin. Zarząd odpowiedział, że nie ma środków na ten cel i nie przewiduje budowy, a Rada Miasta również nie ujęła sygnalizacji świetlnej w planach mimo wielu próśb.