690 680 960

Zderzenie pojazdów na trasie Lublin – Biłgoraj. Jedno z aut ścięło latarnię (wideo, zdjęcia)

Po wypadku występują utrudnienia w ruchu na ul. Abramowickiej w Lublinie. Na miejscu pracują służby ratunkowe, jeden pas jest zablokowany.

W niedzielę około godziny 12:30 na ul. Abramowickiej w Lublinie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Jeden z nich ściął latarnię i wypadł z drogi.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych informacji wynika, że poszkodowana została jedna osoba. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

W rejonie wypadku występują utrudnienia w ruchu, mogą one potrwać do godziny 14:30.

(fot. wideo nadesłane Anna, lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. LU i wszystko jasne

  • LUB LSW LZA LCH LHR LPA LLB na pałe na skos śmieci nie segregują. Wyprzedzają na podwójnej,

 2. Niech zgadnę: wyprzedzanie pasem do skrętu (tam to norma) zakończone przez wyprzedzanego, który zmienił pas, nie patrząc w lusterka?

  • Tam niezłe szopki ludzie odwalają, ile razy to już widziałem jak pasem do skrętu na Głusk wyprzedają samochody i jadą prosto.

 3. Bez względu na sytuację sprawcom kolizji i wypadków powinni zawieszać prawo jazdy co najmniej na 3 miesiące.

 4. No ale mógł już ten wyprzedzany przyhamować i bezpiecznie dać się wyprzedzić temu bezmózgowiem ,no ale wyszedł by na cieniasa i słabeusza, fajną niedzielę mają ludzie z obu pojazdów ,strachu tam trochę bylo

 5. jak uny to zrobiły????? przecie tam buspas i ograniczenie do 50 km/h, no chyba że na kuniu pojeździć sie spieszyły bo jeden prawie do stadniny wlecioł

 6. Nadmierna prędkość i pewnie wyprzedzanie prawym. Standard w tej okolicy. Teren zabudowany a tam jeżdża grubo powyzej 60 km/h

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas