690 680 960

Pijany 38-latek kierował oplem, miał złamaną nogę. Mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania

W miniony piątek międzyrzeccy policjanci zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę kierującego oplem. Po zatrzymaniu 38-latek oświadczył, że ma złamaną nogę.

W miniony piątek policjanci z Międzyrzeca Podlaskiego otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym kierowcy opla, poruszającym się jedną z ulic miasta. Ze zgłoszenia wynikało, że kierujący pojazdem jest pod wpływem alkoholu i prowadzi auto ze złamaną nogą.

Na ul. Pocztowej mundurowi zatrzymali opisywany samochód. Za kierownicą siedział 38-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Jak się okazało po badaniu alkomatem, mężczyzna miał w organizmie 1,5 promila alkoholu. 38-latek poruszał się o kulach, gdyż jak oświadczył miał złamaną nogę.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania, a auto którym podróżował nie ma badań technicznych. Policjanci ustalają obecnie wszystkie okoliczności sprawy.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

17 komentarzy

  1. Szkoda człowieka że złamaną nogą,ale jak nie mógł znieść bólu nogi czy też faktu, że chodzi o kulach,trzeba było kupić sobie kilka piw i pić w domu,nie było by takich konsekwencji,gdy by trzeźwy był

  2. Ale trzeba przyznac, ze kierowca to prawdziwy twardziel. Jedzie po pijaku, ze zlamana noga, bez uprawnien i niesprawnym autem. Kozak. Pewnie teraz puchnie z dumy gdy czyta o sobie w internetach i bedzie mial sie czym chwalic przez cale zycie.

  3. A tam można że złamaną nogą czy ręką zupełnie bezpiecznie jeździć, może tylko nie w godzinach szczytu kumulacyjnego w dzień roboczy

  4. Komunikacyjnego

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska