690 680 960

Zderzenie peugeota z motocyklistą. Duże utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Wykonując manewr skrętu w lewo, zajechał drogę motocykliście. Kierowca jednośladu trafił do szpitala. Droga była zablokowana, obecnie wprowadzono ruch wahadłowy.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 9 w miejscowości Płouszowice Kolonia koło Lublina. Na drodze wojewódzkiej nr 830 Lublin – Nałęczów zderzyły się dwa pojazdy: motocykl i samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący peugeotem mężczyzna jechał w kierunku Nałęczowa. Wykonując manewr skrętu w lewo, do pobliskiego centrum ogrodniczego, nie zachował ostrożności i wymusił pierwszeństwo przejazdu na motocykliście, który poruszał się z naprzeciwka. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Motocyklistę przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przez godzinę droga wojewódzka była całkowicie zablokowana. Obecnie wprowadzono ruch wahadłowy.


(fot. lublin112)

10 komentarzy

 1. To tylko potwierdza, że kierowcy samochodów (czyli prawie każdy) to…

  • Nic nie potwierdza, bo nie masz prawa dopasowywać sytuacji do własnej interpretacji. W tym przypadku wina kierowcy, ale co twoje uogólnianie ma na celu? Chyba, że nigdy nie byłeś kierowcą, dlatego wszystkim zarzucasz swoje najgorsze frustracje.

  • Prawie każdy – powiadasz? To znaczy , że Ty się nie łapiesz na taką kategoryzację? Czy nie jesteś kierowcą samochodu?

 2. Droga już odblokowana

 3. znowu kierowca samochodu osobowego zajechał drogę motocykliście . Który to już raz ….

 4. Motocyklisto pamiętaj jadąc ulicą masz niewiele więcej praw co lecący nią motyl i równie duże szanse na rozwalenie się na szybie samochodu.

 5. Najwięcej zawsze mają do powiedzenia mają osoby najmniej związane z tematem. Ci którzy krytykują motocyklistów nigdy nawet na motocyklu siedzieli Ci którzy krytykują samochodziarzy nikgy nie prowadzili samochodu tak jak np. Franio rowerzysta. Nie jestem żadnym ekspertem choć używam wszystkich środków lokomocji o których pisałem ale tak jak pisał przedmowca nie należy dopasowywać sytuacji do swoich flustracji bo kogoś się tam nie lubi. Redakcja przeważnie wyczerpujaco opisuje sytuację no czasem za bardzo podając określony wykonywany zawód uczestnika ale to inna historia.

 6. Jak by motocyklista jechał samochodem to też by walnął…. Baran z pezota nie jeździł uważnie

 7. Już nie wypisujcie tych mądrości. Pamiętajcie wypadek może zdarzyć się każdemu. Po co od razu oceniać. Chłopak nie zrobił tego specjalnie. Pomyślcie jak musi się z tym czuć. Oczywiście motocyklisty też szkoda. Mam nadzieję, że szybko wróci do zdrowia.

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…