Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie opla z chryslerem na obwodnicy Lublina. Jeden z kierowców najprawdopodobniej zasnął

Na kolejne utrudnienia w ruchu na drogach regionu, natkną się kierowcy na obwodnicy Lublina. Po wypadku zablokowane są dwa pasy ruchu.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 14:30 na obwodnicy Lublina na wysokości Elizówki. Na odcinku pomiędzy węzłami Rudnik a Czechów zderzyły się dwa samochody osobowe: opel i chrysler. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy jechały w kierunku Warszawy. W pewnym momencie kierowca opla z impetem wjechał w tył poruszającego się przed nim chryslera. Następnie auto odbiło się i uderzyło w barierę energochłonną. Wytrącony z toru jazdy chrysler obrócił się wokół własnej osi i również uderzył w barierę.

W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. Kierowca opla i pasażerka chryslera zostali przetransportowani do szpitala. Jak nas poinformowano, najprawdopodobniej kierowca opla usnął podczas jazdy i dlatego wjechał w chryslera.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowane są dwa pasy jezdni w kierunku Warszawy.

(fot. lublin112)
2018-03-30 16:31:57

5 komentarzy

  1. Coś ty gościu w nocy robił ?

  2. Następna „Śpiąca Królewna”. Trzeba było pociągiem w kuszetce jechać.

    • Na szczęście dzielny Franio nie śpi dzień i noc, by móc wypisywać swoje nic nie warte komentarze.

  3. Gościu z Opla : „Już najechałem” !!

  4. swe- byłem w kościele?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo