Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie na skrzyżowaniu. Dwie osoby trafiły do szpitala

W sobotę po południu w Lisowie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Skrzyżowanie w miejscu wypadku jest zablokowane.

Do zdarzenia doszło w sobotę w Lisowie w powiecie Lubartowskim, na skrzyżowaniu dróg lokalnych, jednej prowadzącej w kierunku Firleja i drugiej w kierunku drogi krajowej nr 19.

Zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe. Przyczyną wypadku było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez jednego z kierujących.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego i policja. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły dwie osoby.

Droga miejscu wypadku jest zablokowana. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

(fot. FreeHol.PL t.793-793-136 Holowania Po Wypadkach)

2 komentarze

  1. Takich „ślepców ” należy natychmiast skierować na szczególowe badania ,bo zagrażają zyciu innych uczestników ruchu ..niestety to pobozne życzenia ,bo pewnie dostanie mandat i na tym się zakończy

  2. Ja często jadąc samochodem widzę jak co niektórzy kierowcy jeżdżą wydaje im się on jest daleko jeszcze zdążę i gdy już zaczyna manewr wyjeżdżania na skrzyżowanie wówczas zdaje sobie z tego sprawę że jest za późno na uniknięcie kolizji .Tak jak dzisiaj na rondzie stałem bo jechały czas samochody i większość z nich nie używa kierunkowskazu i nie wiadomo czy on jedzie prosto w lewo a może zawraca bo czegoś zapomniał i ci co stali za mną zaczęli na mnie trąbić więc ruszyłem z piskiem opon.

Wiadomości z info112