690 680 960

Zderzenie mazdy z subaru na rondzie przy Makro. Obywatel Ukrainy zlekceważył oznakowanie (zdjęcia)

Po raz kolejny na tym rondzie miało miejsce zderzenie pojazdów. Przyczyna jak zawsze była ta sama. Kierowcy napotkają na duże utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 15:10 na rondzie Kasprzaka w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Witosa i ul. Krańcowej zderzyły się dwa samochody osobowe: mazda i subaru. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący mazdą obywatel Ukrainy poruszał się ul. Krańcową. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy subaru, który zjeżdżał z ronda w stronę Felina. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Jak nam przekazano, podróżujące autami osoby nie doznały poważniejszych obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Występują duże utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

14 komentarzy

 1. „szczególowe okolicznosci zdarzenia ” są tak oczywiste że nie wiem co tu jeszcze ustalać …zabrać kwity sprawcy bo nie ma pojęcia o jezdzie wystawić mandat i tyle

  • Gdyby tak robili policmajstry , to półki wydziałach komunikacji nie wytrzymały od cięźaru tych dokumentów , kwit wipiszą na kwotę i po problemie do następnej stłuczki , tu nie idzie o bezpieczeństwo a o kasę .

   • Wielka mi kasa. 300PLN za 2 godziny (dojazd, wyjaśnianie, wypełnianie papierów) roboty 2 policjantów. Czyli 4 roboczo godziny. Jeżeli robili, by nawet za minimalną to i tak to się nie opłaca.

  • Należałoby chociażby ustalić to, dlaczego Święta Krowa kierująca Subaru, zjeżdżając z ronda, nie upewniła się, czy pierwszeństwo przejazdu zostało jej udzielone. Zachowanie szczególnej ostrożności na skrzyżowaniu jej nie dotyczy?
   Warto by się tego dowiedzieć, bo jeżeli tak samo przełazi po pasach jak kieruje, to długo nie pożyje.

   • Czy Tobie Franiu już całkiem te psychotropy rozum zjadły?? Masz Ty w ogóle prawo jazdy..??? Subaru miało zdecydowanie pierwszeństwo przejazdu, ale jak widać w Tobie duch sierpa i młota jest nadal żywy…!

    • Na tym rondzie to lata się z takimi prędkościami, że co chwilę będą wypadki. Gaz do dechy nawet na rondzie to motto kierowcy polaka.

 2. Anioł Cieć Dyżurny

  Obywatel Ukrainy zlekceważył oznakowanie,zaręczam że Polacy nie gęsi, też potrafią 😆

  • Polacy nie lekceważą znaków. My (Polscy) nie patrzymy się w ogóle na znaki, bo sami wiemy lepiej jak należy jeździć. Znaki są poustawiane tylko po to, żeby robić kierowcom na złość.

   • Anioł Cieć Dyżurny

    Franiu, nieczęsto się z Tobą zgadzam, ale teraz, ku…wa*, masz rację !!!

    * – słowo przecinek, podkreślające zdecydowaną wypowiedź

 3. 2maja 2014 roku w Odessie ukraińscy nacjonalisci dokonali bestialskiego ludobójstwa ludzi mówiących po rosyjsku , ich jedyną winą było to, że odważyli się bronić prawa obowiązującego w ich kraju, jak również chcieli żyć zgodnie z dziedzictwem swoich Ojców i Matek.ukraicy lata 1943-45, 2014 pamiętamy i nie zapomnimy waszych zbrodni dokonanych na narodach slowianskich

 4. 75 lat temu, 14 października 1942 r., powstał pierwszy oddział UPA podporządkowany Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN-B). UPA odpowiedzialna jest za masowe zbrodnie dokonywane na Polakach w latach 1943-1945. Według polskich historyków ukraińscy nacjonaliści zamordowali około 100 tys. Polaków na Wołyniu i w Galicji Wschodniej.

 5. Nie wiem co chodzi, że trzy zastępy straży i jeden radiowóz, i ruchem kierują właśnie Ci pierwsi zazwyczaj na miejscu💪👋, coś się pozmieniało w tym kraju🙈, a no tak ganianie za antymaseczkowcami🤣🤣🤣

  • A co ma piernik do wiatraka ruski trollu ? Napisz ile Polskich rodzin twoi moskiewscy kolesie wywieźli na Syberię i ile powróciło. I ilu wojskowych wymordowali strzałem w tył głowy

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas