Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

W sobotę przed południem na skrzyżowaniu ul. Bursaki z ul. Magnoliową doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Występują utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 12 na skrzyżowaniu ul. Bursaki z ul. Magnoliową, w rejonie galerii handlowej Olimp. Policjanci przyjęli zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych, skody i hondy.

Jak nam przekazali Czytelnicy, w rejonie kolizji występują utrudnienia z przejazdem, skrzyżowanie jest częściowo zablokowana. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności kolizji.

Ze wstępnych informacji wynika, że w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał.

Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

(fot. nadesłane Piotr i Aga – dziękujemy!)

11 komentarzy

 1. Wina pseudo kierowcy bolta

 2. Nikt nie poszkodowany , to zepchnąć te rozbite auta na bok i nie tarasować ulic .

 3. Zobaczycie co będzie jutro przy zmianie czasu,będą się zabijać na potęgę.Wiem,że będzie dużo .

 4. Głupi uśmiech na piance piwa

  Reklama firmy transportowej na l112…

 5. W boltach często jeżdżą ćwierćmózgowe sebixy bez szkoły.

 6. Do Adam: pseudo kierowcy to taksówkarze co po 50 km na godzinę jeżdzą bo wzrok im nie pozwala ,kto tym dziadkom badania podbija to już pytanie do prokuratury.Licencjonowani konfidencji którzy nie mogą dostosować się do obecnej techniki i mają urwanie d…. na Bolta odpuście sobie już,Kijem Wisły nie zawróci zbędne te głupie komentarze.Teraz słyszałem mają strajkować bo hulajnogi się pojowiły hahahahah

  • 1) A Ty po mieście to ile chcesz jeździć jak nie 50 km/h (chyba że znaki pozwalają na większą prędkość)? I dziwić się, że potem takie barany się rozbijają.
   2) Z tego co wiem taksówkarze to ludzie w różnym wieku.
   3) O jakim dostosowaniu do technologii mowa? Korzystają z aplikacji, z programów do obsługi zleceń na telefonach ipt. Jak nic technologia w obecnym wydaniu.
   4) Są przeciwni Boltowi bo z tego co się orientuje to nie spełniają wymogów stawianych przez państwo do przewozu osób. Mowa tu o zainstalowanych kasach, taksometrach, posiadaniu licencji wydanej przez UM. (I nie pisz tylko, że to nie prawda i są legalni, bo kary nie biorą się z powietrza. A tylko w ty roku nałożono kary na ponad 390 tys. zł na kierowców Bolta i bzdurą jest, że nie płacą czy płacą po 300-500 zł, bo płacą po 12 tys. albo komornik, tyle, że trwa cała procedura długo.
   5) Strajk bo są hulajnogi? Nie wiem z jakiego źródła czerpiesz informacje, ale zmień dilera, znaczy źródło.

 7. Sekta jakaś albo mafia te bolty. Jeżdżą jak insekty, mrówki, komary, po mieście. Dużo ich i kary niema to i układy muszą mieć gdzie trzeba.

 8. Do Pietrek: z dobrze poinformowanych źródeł wiem ,że patronat nad Boltem po cichu sprawuje sam Antoni Macierewicz

Z kraju