Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch opli na skrzyżowaniu w Lublinie

W piątek rano na skrzyżowaniu al. Witosa z ul. Doświadczalną doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W rejonie kolizji nie ma utrudnień w ruchu, na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 7 na skrzyżowaniu al. Witosa z ul. Doświadczalną w Lublinie. Zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe, oba marki Opel. Na miejscu interweniowała policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca opla vectry jadąc od strony centrum wykonywał manewr skrętu w lewo, w ul. Doświadczalną. Po chwili zderzył się z oplem zafirą, poruszającym się al. Witosa od strony Świdnika.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał i zostało ono zakwalifikowane jako kolizja. Obecnie policjanci ustalają jej szczegółowe okoliczności. Nie ma utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

14 komentarzy

 1. piontek czynastego , dzisiaj jezdze tralejbusami.

  • Słusznie, jak nie nie umie jeździć to bardzo dobra decyzja i polecam ją nie tylko Tobie ale wielu co przerasta ich kierowanie autem.

  • Tylko kamizelkę sobie załóż. W razie czego, nawet jeżeli wypadek będzie nie z twojej winy, będzie miał miejsce w samo południe i w obszarze zabudowanym – to pierwszą informacją będzie to, że nie posiadałeś elementów odblaskowych, a w kieszeni miałeś telefon.

 2. JAK MASZ CHOPLA, KUP SE OPLA.

 3. Wychodzi na to, że i opel, oplowi wilkiem… 😆

 4. TROL JE AMI jezd po lubelacku

 5. Jak czytam te komentarze to większość wygląda na pisane przez przedszkolaka co dopiero literki składa.

  Planują modernizować to skrzyżowanie – trzeci pas zjazdowy w lewą stronę. Ale kiedy to faktycznie zrobią to jeszcze wiele stłuczek tam będzie.

  • Może zrobią bezkolizyjny skręt z dodatkowym sygnalizatorem do skrętu w lewo… tylko wtedy korki w godzinach szczytu będą jeszcze bardziej masakryczne.

   • Dwadzieścia lat tam robię skręt z jednej i z drugiej strony i każdy jest bezkolizyjny.

    • Też racja.
     Jak ktoś ma dwie lewe ręce i nie patrzy na znaki, to nawet przy najmniej kolizyjnej organizacji ruchu odwali taką manianę, że i tak kolizję spowoduje.

 6. Hmm coś tu się nie zgadza, wypadek był przed 7, a po drugie oba pojazdy stały przy przystanku w stronę centrum Lublina, więc jak jeden mógł z centrum w Doświadczalną skręcać…

  • Ul. Doświadczalna jest w kierunku Felina, jak i w kierunku ul. Królowej Jadwigi. Po obu stronach al. Witosa…

Z kraju