Zderzenie dwóch ciężarówek na krajowej 2. Wprowadzono ruch wahadłowy

W piątek po południu na drodze krajowej nr 2 doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych. W rejonie zdarzenia występują utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 16 w miejscowości Wólka Dobryńska w powiecie bialskim, na trasie Biała Podlaska – Terespol. Zderzyły się tam dwa pojazdy ciężarowe, w tym cysterna.

Na miejscu pracują służby ratunkowe, droga jest częściowo zablokowana. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. W rejonie zdarzenia interweniował zespół ratownictwa medycznego.

Częściowo zablokowany jest jeden pas ruchu, pojazdy przepuszczane są wahadłowo. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 18.

(fot. lubin112.pl)

4 komentarze

 1. Jeżeli zderzą się ze sobą dwaj rowerzyści (powiedzmy czy to 2 babcie jadące poboczem z mlekiem, czy podobni im niedzielni rowerzyści jadący rekreacyjnie chodnikiem) to wyzywani są od ameb, nieudaczników, Świętych Krów, nieznaczy przepisów itp., a zarzutem może być nawet to, że nie mają kasku – nieobowiązkowego kasku.
  Jeżeli zaś zderzy się ze sobą dwóch kierowców zawodowych (tj. osób z PJ, licencjami, badaniami) będących w dodatku w pracy i wykonujących swoją pracę (czyli to na czym powinni się znać i robić to dobrze, bo robią przez większość swojego (nie tylko zawodowego) życia) – wtedy mówimy wypadek, zdarza się nawet najlepszym.
  Weźmy to raz na zawsze ustalmy! Kiedy sprawców kolizji/wypadku obrażamy czy znieważamy, a kiedy przymykamy oczy na błędy i mówimy o zwykłym błędzie, nieuwadze, braku koncentracji.
  Zamiast po raz kolejny mnie obrażać, czy wyzywać – weźcie mi to dokładnie wytłumaczcie, a nie będę więcej podnosił tego tematu i zaśmiecał po raz kolejny forum podobnymi pytaniami.
  Jest w stanie ktoś mi poważnie na to odpowiedzieć?

  • Jeśli jeszcze nie zrozumiałeś kogo obrażamy na tym forum to pozwól, że wymienię. Amebami i bezmózgami wg. komentujących są: piesi, rowerzyści, kobiety czyli baby, seniorzy czyli geriatria, młodzi kierowey BMW i Audi. Reszta to nieszczęśliwe wypadki. 😁

 2. No ale jak to zderzyli się dwaj zawodowi kierowcy?? No nie może być! Przecież zawsze to wina tych „amatorów” w osobówkach, którym tacy zawodowi kierowcy jak ci dwaj najchętniej wszystkim pozabieraliby uprawnienia, bo nie umieją jeździć! Jak to możliwe, że zderzyli się ze sobą ci, którzy na co dzień są zawsze pierwsi do pouczania innych, jak powinni jeździć??

  • Bo w prawie w 90% jest to wina niejszych użytkowników dróg źródło potwierdzone
   ….

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7247zł 0.82%
  • GBP 5.1946zł -0.8%
  • EUR 4.5175zł 0.07%
  • CHF 4.1205zł 1.07%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”