690 680 960

Zderzenie dwóch aut na obwodnicy Lubartowa. Trasa była zablokowana

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia pojazdów na obwodnicy Lubartowa. Kierowcy musieli korzystać z objazdów.

Do wypadku doszło w piątek po godzinie 20 na obwodnicy Lubartowa. Na skrzyżowaniu obwodnicy z ulicą Kleeberga zderzyły się dwa samochody osobowe:renault i seat. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, jeden z kierowców wymusił pierwszeństwo przejazdu i doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka autem. W wyniku tego cztery osoby zostały poszkodowane.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przez ponad dwie godziny obwodnica była całkowicie zablokowana. Pojazdy kierowano objazdem przez ul.Kleeberga, ul. Kopernika, Lisów i Firlej. Od strony Kocka samochody osobowe mogły przejechać drogą serwisową, zaś ciężarowe kierowano przez Kamionkę i Skrobów Kolonię.

(fot. nadesłane – Grzegorz)
2018-07-28 01:12:36

2 komentarze

  1. Obwodnica Lubartów temat stał się nudny i monotonny….

  2. zaraz co niektórzy „znafcy” zaczną pisac ze trzeba zrobić tam światła ,albo wiadukty bo obwodnica jest „niebezpieczna” i żle „zrobiona ” ..Tymczasem to najzwyklesza drog.z kilkoma skrzyżowaniami o bardzo dobrej i niczym nie ograniczonej widocznosci …jedynym problemem są psudokierowcy którzy jakimś cudem mają prawo jazdy ,gdzie nawet pokonanie prostego skrzyżowania ich przerasta …żeby nie wiem jak bezpieczne drogi budowac ,to i tak co jakiś czas trafi się ofiara za kierownica ,która spowoduje wypadek bo tacy jesteśmy mu ludzie …jedni normalni innym coś brakuje

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas