Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch aut na al. Solidarności. Jedna osoba poszkodowana

Dwa auta zderzyły się wieczorem na al. Solidarności w Lublinie. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 20 na al. Solidarności w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Ducha i al. Sikorskiego zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Jak nas poinformowano, w zdarzeniu brały udział opel i volvo. Drugie z aut, wytrącone z toru jazdy uderzyło jeszcze w słup latarni. Jedna osoba została poszkodowana i przetransportowano ją do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

(fot. nadesłane – Olek)
2018-09-28 20:36:10

6 komentarzy

 1. O matko i córko! I sygnalizacja świetlna nie pomogła? No nie może być! Co za tępaki.

  • nie tępaki tylko jedna niezdara zawiniła…

   • Gdy się wydarzy kolizja , wypadek w okolicach Lublina lub woj. to jadą po ludziach jak po burej kotce a w mieście inspiracji to niezdara? Gdyby nie był tępak to by nie był niezdara??

    • tępak czy niezdara jeden grzyb…ostatnio napisałem o takich driverach pi…..dy ale usunięto mój komentarz, nie należy pisać o ludziach biorących w zdarzeniach drogowych w liczbie mnogiej bo to jedna małpa za kierownicą przeważnie ponosi odpowiedzialność…

 2. E tam pewnie mózgi wielkości gałeki biegów czyli wielbiciele BMW

 3. to nie ma tam monitoringu, że policjanci ustalają „szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia” ???