690 680 960

Zderzenie ciężarówki z osobowym renaultem w Lublinie (zdjęcia)

W sobotę wieczorem na ul. Dywizjonu 303 w Lublinie doszło do zderzenia pojazdu ciężarowego z autem osobowym. Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 19 na ul. Dywizjonu 303, na pasach ruchu w kierunku ul. Kunickiego. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów – ciężarówki marki Scania i osobowego marki Renault.

Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że oba pojazdy poruszały się w kierunku ul. Kunickiego. Kierowca ciężarówki zahaczył o osobowego renaulta poruszającego się na sąsiednim pasie. Kierująca autem straciła nad nim panowanie, a następnie zjechała z jezdni na pas zieleni. Tam pojazd bokiem uderzył w barierę energochłonną i zatrzymała się na przeciwległych pasach ruchu.

Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Kierowca ciężarówki tłumaczył, że osobówka znajdowała się w tzw. martwym punkcie i nie widział jej podczas zmiany pasa ruchu. Przez pewien czas występowały utrudnienia w ruchu, obecnie nie ma większych problemów z przejazdem. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Daniel i Renata – dziękujemy!)

6 komentarzy

 1. W martwym punkcie… doopa jasiu, zamontuj sobie dodatkowe lusterko ***. Kierowca zawodowy, jak nie ogarniasz co się dzieje wokół pojazdu to *** na hulajnogę. Jakbyś zabił człowieka też byś się tak kretyńsko tłumaczył?

 2. Dobry ziomek z ciężarówki, pomógł znaleźć koło zapasowe kierującej z renault. 😉

 3. … i dwa strażaki … jeden nawet z HDS ??? ! … przy zdarzeniu z kierującą chcą być wszyscy

 4. Wygląda na to, że szeryw” chciał dać nauczkę „powolniakowi”. 1:0 dla kierowcy Reni. Bez litości dla potencjalnych zabójców .
  P.S.
  Dziś podobny wypadek przed Wrocławiem na S8. Ciężarówka wjechała na tył małego auta. Wyglądało makabrycznie ,w zgniecionym tyle auta było widać fotelik dziecięcy.

  • Skąd wiesz ze wlekąca się baba nie wchrzaniła się mu przed maskę?
   Często mam takie przypadki ze jakaś baba pakuje się na żyletkę przed ciężarówkę i hamuje bo miała tutaj skręcać w prawo.

Kursy walut

 • USD 4.33zł -0.5%
 • GBP 5.3242zł -0.23%
 • EUR 4.6816zł -0.09%
 • CHF 4.7205zł -0.62%

Polub nas