Wtorek, 16 lipca 202416/07/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie BMW z oplem zakończyło się tragicznie w skutkach. Trzy osoby zginęły na miejscu (zdjęcia)

Trzy osoby zginęły w wypadku, który miał miejsce na trasie Lublin – Opole Lubelskie. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie przyczyn tego, tragicznego w skutkach zdarzenia.

Do wypadku doszło w poniedziałek kilka minut po godzinie 15.00 w Chodlu. Na obwodnicy miasta, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 747 Lublin – Opole Lubelskie zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego, policja oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu z ul. Piłsudskiego, czyli drogą powiatową prowadzącą do centrum Chodla oraz do Poniatowej. W wypadku brały udział BMW i opel. Jedno z aut po zderzeniu zaczęło się palić.

W wypadku zginęły trzy osoby. Obecnie policjanci ustalają szczegółowe okoliczności, a przede wszystkim przyczyny zdarzenia. Na miejsce jedzie też prokurator. Droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia potrwają do wieczora.

AKTUALIZACJA 16:11

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący oplem astrą 77-letni mężczyzna wyjechał z drogi podporządkowanej nie ustępując pierwszeństwa przejazdu. Tym samym doprowadził do zderzenia z BMW. Życie straciły 3 pasażerki z opla podróżujące na tylnej kanapie auta.

(fot. KP PSP Opole Lubelskie\Policja Opole Lubelskie\nadesłane Magda\nadesłane)

74 komentarze

 1. Ludzie o czym wy w ogóle piszecie. Przecież napisane jest jasno że przyczyną tego tragicznego wypadku było „nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu”. ! Wykroczenie takie jest bardzo poważnie traktowane. Wynika z tego brak znajomości przepisów ruchu drogowego i w większości wypadków policja z miejsca zatrzymuje sprawcy prawo jazdy do orzeczenia wyroku sądowego.
  Nawet jak kierowca BMW przekroczył prędkość, to i tak winę za całe zdarzenie jak i śmierć tych kobiet ponosi kierowca opla który rażąco naruszył przepisy przez co doprowadził do śmierci trzech swoich pasażerek.

  • Ale jakby prędkości nie przekroczył to by może udało mu się zachamować i uratował by komuś życie.
   Na to już nie wpadłeś? Każdy może zrobić błąd na drodze nawet ty. Ale czy to oznacza, że ktoś powinien zabić ciebie i twoje dzieci?
   Właśnie dlatego są ograniczenia prędkości i właśnie dlatego ważene jest ich przestrzeganie a nie zapier****lanie jak na autobahnie.
   Szybkjo i bezpiecznie, patrz w lusterka? Nie jedź przepisowo to nikogo nie zabijesz. Nie wiem ile jechał tego koleszka, ale szczerze to nigdy nie widziałem żeby łepek w bmw albo wogóle łepek w tym wieku jeździł zgodnie z przepisami….

   • O… Widzę, biegły sprzed monitora 😉 Możesz, o znawco, określić o ile kierowca przekroczył tę prędkość? W BMW ledwo ruszony pas przedni, maska w jednej płaszczyźnie (nawet się nie zagięła), cała przednia szyba… Zerknij sobie na testy zderzeniowe – przy 64 km/h skutki są podobne w nowych samochodach – a tu skorodowana Astra i pewnie niezapięte pasy, bo „z tyłu nie trzeba”. Nie doszukuj się sensacji – tu sprawcą był kierowca Opla – koniec, kropka.

 2. Ty nic nie rozumiesz,a jak by chodnikiem szedł ojciec z dwójką dzieci i jedno z dzieci by się wyrwało i wbiegło pod nadjeżdżający pojazd,to co wtedy zabrać ojcu prawa rodzicielskie i wtrącić do więzienia

 3. I dlatego dalej będzie dużo wypadków ,bo takich jest niestety dużo kierowców,liczy się tylko pierwszeństwo przejazdu i surowa kara dla sprawcy,ty nie widzisz , że jadąc z pierwszeństwem też moralnie możesz być winny,skąd wiesz że ktoś się zatrzyma na pewno z podporządkowanej

 4. Napisałem tak specjalnie że jeżdżę 120 km/h ,a tak naprawdę to nie przekraczam dozwolonych prędkości 75 koni to takie dwa silniki malucha,to taka powolna taczka,jak się rozbuja to trochę jedzie

 5. Jeno najważniejsze Chodel to nie miasto tylko wieś.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport