Zderzenie BMW z łosiem na przebiegającej przez las drodze (zdjęcia)

Na drodze Lublin – Strzyżewice samochód osobowy zderzył się z łosiem. Zwierzę padło, kierowca trafił do szpitala. Na miejscu pracują policjanci. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 19:50 w miejscowości Piotrowice w gminie Strzyżewice. Na drodze powiatowej z Osmolic Pierwszych do Strzyżewic samochód osobowy zderzył się z łosiem. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący BMW mężczyzna jechał od strony Lublina. Kiedy przejeżdżał przez las, na drogę, tuż przed jadące auto, wbiegł łoś. Kierowcy nie udało się wyhamować i zderzył się ze zwierzęciem.

Mężczyznę przetransportowano do szpitala. Podróżował sam. Łosia nie udało się uratować. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Strażacy wahadłowo przepuszczają nadjeżdżające auta.

(fot. lublin112)

Zobacz również

30 komentarzy

  1. jednak nawet łoś jest szybszy od bmw—-przestroga dla młodych—teraz w pi….kuś jeży i innych kretów na drodze-właściciele bmw— nie wychodzcie z domu—-statystyki koronawirusa spadną

  2. Efektem utrzymującego się od lat zakazu polowań na łosie jest to, że zwierzęta te giną w wypadkach drogowych, w których też giną lub są ranieni ludzie. Taki łoś trafia do utylizacji. A gdyby został legalnie pozyskany na polowaniu, trafiłby na stół szczęśliwego łowcy lub nabywcy w sklepie, choćby w Deutschlandzie.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!