690 680 960

Zdenerwowanie przedsiębiorców po anulowaniu konkursu na dotacje. Urząd przeprasza za zaistniałą sytuację

Przedstawiciele Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości wyjaśnili dzisiaj, co dokładnie było przyczyną wczorajszego problemu ze składaniem wniosków przez przedsiębiorców. Przeprosili też za zaistniałą sytuację. Wiadomo już, że konkurs ma zostać ogłoszony po raz kolejny.

21 komentarzy

  1. Skandaliczna decyzja skoro jednak system przyjmował wnioski tylko powoli i były mega problemy z zalogowaniem się, ale można było się logować. Poza tym były chyba ze 3 dni na składanie wniosków i po południu już mniej ludzi się logowało i spokojnie każdy mógł złożyć wniosek. Czy te barany z LAWPu myślą że teraz znów tysiące przedsiębiorców mają brać kolejny wolny dzień zamiast zarabiać pieniądze.

  2. Pisogród ciemnogród, oni wam pomogą dadzą wam 500 zabiorą 700 i naplują w twarz, to powiedzie że dali 500 i deszcz sprowadzili, głupi ludzie jesteście, pis was puka bez mydełka w wy się cieszycie. koledzy z pisu nie mogli złożyć wniosku trzeba anulować konkurs. pieniądze są dla kolesi a nie dla was błazny.

  3. Te żenujące tłumaczenia można podsumować krótko. Zima znowu zaskoczyła drogowców :)))

  4. Sprawa była do wygrania neistety adwokat Karol Peret okazał się niekompetentny a jego działania były całkowicie nieefektywne. Obiecywał pozew zbiorowy do Sądu Administracyjnego a skończyło się na kilku pismach i „protestach”… Czy ktoś chciałby żeby taki prawnik go reprezentował? Przestraszył się czy co?

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas