690 680 960

Zatrzymała się na stopie, po chwili ruszyła. Wjechała wprost pod nadjeżdżające auto (zdjęcia)

Niezachowanie ostrożności przez kierującą kią kobietę było przyczyną zderzenia dwóch aut i dachowania, jakie miało miejsce wieczorem na drodze pomiędzy Lubartowem a Parczewem. Na szczęście nikt nie został ranny.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 18 w miejscowości Siemień w powiecie parczewskim. Na drodze wojewódzkiej nr 815 Lubartów – Parczew, na skrzyżowaniu z drogą powiatową łącząca Czemierniki z Siemieniem zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG w Parczewie oraz OSP w Siemieniu i Wierzchowinach, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam wyjaśniał asp. Artur Łopacki z Komendy Powiatowej Policji w Parczewie, kierująca kią kobieta wyjeżdżała z drogi od strony stawów w Siemieniu. Zatrzymała się przed znakiem stop, jedna po chwili ruszyła wjeżdżając wprost przed nadjeżdżające od strony Parczewa drugie auto. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów, kia zaś dachowała.

Osoby poszkodowane przetransportowano do szpitala, jednak po opatrzeniu zostały zwolnione do domów. Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Policjanci całe zdarzenie zakwalifikowali jako kolizję. Przez ponad dwie godziny występowały utrudnienia w ruchu.

(fot. nadesłane – Zbyszek, OSP Wierzchowiny Stare)

7 komentarzy

  1. Święte Krowy. Jeżeli niektórzy nie potrafią wyjechać samochodem z podporządkowanej, to w jaki sposób mają oni przejść bezpiecznie przez jezdnię? Nowe przepisy to chyba jedyna szansa na to, by udało im się bezpiecznie przejść przez ulicę. Inaczej to prędzej, czy później wlezą pod samochód, tak jak na zdjęciach. Tylko, że wtedy tak szczęśliwie się nie skończy.

  2. Kolejny ślepowron

  3. Podpis nie wymagany

    Ja nie rozumiem jak tacy ludzie radzą sobie w codziennym źyciu ????????????

  4. Znak stop mówi o tym by się zatrzymać, tak i zrobiła. Reszta…… nie ważna.

  5. Jazda „kią” to stan umysłu…

  6. W glinnym stoku na odcinku glinny do kaplicy powinien byc fotoradar bo niektorym sie wydaje ze to autostrada w niemczech szczegolnie młodym gowniarzom z prawkiem od kilku dni

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!