690 680 960

Zatrzymał się skodą na ekspresówce i wysiadł. „Zostaliśmy zwyzywani przez kierowcę”

Kierowca skody zatrzymał swoje auto przed pojazdem naszego Czytelnika, a następnie zwyzywał go i jego żonę. Do zdarzenia doszło na ruchliwej trasie pomiędzy Lublinem a Piaskami. Zapis wideo tego zdarzenia otrzymaliśmy na maila.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek na trasie S12/S17, na odcinku Lublin – Piaski. W rejonie zjazdu w kierunku Świdnika, przed pojazd naszego Czytelnika, wjechał kierowca skody. Mężczyzna zatrzymał auto i wysiadł. Podszedł do auta naszego Czytelnika, a następnie zaczął arogancko odnosić się do niego oraz do jego żony.

– Niejednokrotnie widziałem takie akcje na filmikach, ale pierwszy raz dotknęło mnie to osobiście. Ja i moja zostaliśmy zbluzgani przez pana z nagrania. Głos jest celowo usunięty, bo nie nadawał się do opublikowania. Pan jegomość był na tyle arogancki, że nawet gdy
małżonka próbowała wezwać policję on krzyczał, że policję ma… Najprawdopodobniej poszło mu o to, że musiał poczekać na swoją kolej na wyprzedzanie, a naprawdę wolno nie jechałem – tłumaczy Czytelnik.

Na nagraniu widać, jak pan Rafał wyprzedza dwa pojazdy jadące prawy pasem, a następnie zjeżdża, aby nie blokować lewego pasa. Po chwili przed jego pojazd wjeżdża kierowca skody, zatrzymuje pojazd i wysiada. Takie zachowanie na ekspresówce było dosyć ryzykowne, zwłaszcza przy panujących opadach deszczu i deszczu ze śniegiem.

(fot. screeny z nagrania – nadesłane Rafał)

71 komentarzy

 1. Ale Was zabolalo. Ja robię rocznie ok 70000km i takie zachowanie jak Pana ze skody jest niczym nie uzasadnione i stwarza ogromne niebezpieczeństwo . Z drugiej strony kierowcy na Lubelszczyźnie szczególnie na trasie wspomnianej jeżdżą jak Ci.. py. Bo przejazd ekspresem ze Świdnika do Lublina nie czyni z was kierowców. Jest jeszcze jedna strona po co ten stres. I tak dojedziesz na miejsce.

 2. Trzeba być idiotą żeby w dobie internetu i frajerów z kamerkami w ogóle coś odwalać na ulicach. Swoją drogą śmiać mi się chce bo nieraz ci frajerzy z kamerkami odwalają gorsze cyrki na drogach niż niejeden nagrany.

 3. Janusz ze skody się zbulwersował, bo ci żyłka jeszcze pęknie buahahaha

  • Co nie, ludzie to są idioci żeby takie cyrki odwalać na drodze gdzie każdy cie może nagrać. Cóż najwidoczniej wsioki z llb, lsw, lle, lkr, lbl tego nie wiedzą i potem jeżdżą jak te pajace ze skody.

 4. ZDZISIEK, człowiek z nizin

  Skoda tu wszystko jest możliwe 😀

 5. może ktoś podać tablice tej skody w komentarzach chętnie zajmę się tym panem 🙂 3 miesiące będzie miał z głowy zanim się nogi pozrastają i będzie mógł znów wysiać na (esce)

Kursy walut

 • USD 4.3247zł -0.12%
 • GBP 5.3302zł 0.11%
 • EUR 4.685zł 0.07%
 • CHF 4.7012zł -0.41%

Polub nas