Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Zaskoczył ją korek, jaki utworzył się na drodze. Wjechała w stojące w nim auta (zdjęcia)

Trzy auta brały udział w zdarzeniu drogowym, jakie miało miejsce na wyjeździe z Lublina w kierunku Lubartowa. Na miejscu pracują policjanci, są niewielkie utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 17 w Elizówce. Na drodze Lublin – Lubartów zderzyły się trzy samochody: dwa osobowe i dostawczy. Na miejscu interweniowała policja.

Jak nam przekazano, ze wstępnych ustaleń wynika, iż auta poruszały się w tym samym kierunku, w stronę Lubartowa. Tuż przed końcem drogi dwupasmowej utworzył się niewielki korek. Kierowcy skody i opla zatrzymali się, co zaskoczyło jadącą za nimi dostawczym citroenem kobietę. Nie zdołała wyhamować i wjechała w znajdujące się przed nią pojazdy.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie doznał obrażeń ciała. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

11 komentarzy

 1. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Typowe jeżdżenie na Zasadzie,nie hamuj bo ja jadę z tyłu

 2. Skutek nowych przepisów.

 3. Żarła?

 4. Przecież zlecenia trzeba było przejrzeć.

 5. sms-a czytała

 6. Przez takie [***] są korki.

 7. Co do korków nie mam z tym problemów ale jechałem z Lublina niedzielne popołudnie jadę równo z innymi ta sama prędkość nagle na ulice wybiegły sarny samochód przede mną stanął jak wryty ja zaś uciekłem na pobocze żeby go nie stuknąć masakra to był Lipiec 2018

 8. A blondi gdzie była??

 9. Czas rozpocząć debatę nad zmiana przepisów ustawodawstwa cywilnego i w takich przypadkach powinna być możliwość pociągnięcia do odpowiedzialności cywilnej sprawcy aby zapłacił równowartość auta a sam niech sobie remontuje samochód za który zapłacił szkodę całkowita. takie skutki prawne powinny być przy ocenie szkody całkowitej, Myśle że co niektórzy może nawet 10 procent kierujących zwolniłoby by nie spowodować takiej szkody.

 10. No tak bo przecież na drodze nie można zwolnić, nie można się zatrzymać totalne zaskoczenie!

Dodaj komentarz